Тренер «Агробізнеса»: «Сила «Динамо» в колективі - Луческу вдалося підібрати потрібні слова до футболістів»

Динамо Київ 20 Квітня, 15:58 98
Тренер «Агробізнеса»: «Сила «Динамо» в колективі - Луческу вдалося підібрати потрібні слова до футболістів»
21-го квітня в Тернополі на Міському стадіоні ім.Р.Шухевича відбудеться півфінальний поєдинок Кубка України між командами «Агробізнес» (Волочиськ) та «Динамо» (Київ). Початок о 16:00.

На відміну від «Динамо», яке розпочало боротьбу в Кубку України зі стадії 1/4 фіналу, тривалий кубковий шлях «Агробізнеса» призвів до втрат п’яти провідних гравців. Владислав Шаповал, Олег Мозіль, Роман Дідик, Артур Думанюк та Руслан Черненко не зможуть допомогти команді, що значно ускладнює тактичну та ігрову варіативність.

Про це розповів головний тренер «Агробізнеса» Олександр Чижевський:

«У нас зараз щільний графік, за десять днів маємо провести три поєдинки. Тож, в першу чергу, футболісти повинні відновити кондиції. Маємо певні кадрові втрати на цей матч і щоб дати бій киянам потрібно обрати оптимальний склад. «Динамо» грає в агресивний футбол, це показують останні матчі, в тому числі проти «Шахтаря». Сила «Динамо» в колективі, Луческу вдалося підібрати потрібні слова до футболістів. Приклад Родрігеша, з яким були проблеми в минулому сезоні, це якнайкраще показує. Футболісти повірили тренеру, вдалося поставити гру, команда дисциплінована в усіх лініях.

Розуміємо, що першим номером грати з таким «Динамо» немає сенсу, тож спробуємо підібрати таку тактику, яке принесе позитивний результат. На жаль, четверо наших гравців через перебір жовтих карток пропустять гру, також після операції відновлюється Сергій Петров. Всі інші готуються до матчу. Кубкові зустрічі відрізняються від чемпіонату, про це я наголошую футболістам. Вони всі бачать, як вболівальники чекають матч з «Динамо», яка неймовірна зараз у команди підтримка. В грі з «Динамо» насамперед спробуємо показати якісний футбол».