Мирослав Ступар: «Виступи фан-групи київського «Динамо» мене шокують більше, ніж суддівство»

Динамо Київ 21 Квітня, 19:32 7185
Мирослав Ступар: «Виступи фан-групи київського «Динамо» мене шокують більше, ніж суддівство»
Відомий у минулому рефері Мирослав Ступар в інтерв'ю 1927.kiev.ua прокоментував суддівство в матчі 1/2 КУ «Агробізнес» - «Динамо» Київ (0:3).
— За винятком моменту призначення і скасування пенальті у ворота «Агробізнеса» все обійшлося нормально. На 63-ій хвилині Сирота зіграв у м'яч, Курило теж намагався це зробити, але не встиг і допустив брак, влучивши своєю ногою в ногу Сироти. Максим Козиряцький справедливо призначив пенальті, але арбітр ВАР Микола Балакін порадив переглянути момент і після перегляду Козиряцький скасував жовту картку капітанові «Агробізнеса» і відмінив пенальті. Чому він прийняв таке рішення - залишається загадкою. Тільки він може пояснити. Контакт був, це потрібно рахувати, як порушення.

Виступи фан-групи київського «Динамо» мене шокують більше, ніж суддівство. Це нелогічно для нормальних людей! Мірча Луческу прийшов у «Динамо» і зробив з нічого щось, а вони його осуджують за те, що колись працював у «Шахтарі». До чого ці обструкції? Для нього, як для 75-річного чоловіка, це неприємно. Навіть бридко про таке говорити. Така поведінка виглядає, як підривна робота проти київського «Динамо».

Попередження Сироти та Попова? Для наших арбітрів є великою проблемою винесення таких санкцій, так як вони є далекими від футболу - самі ним не займалися. Часто, вони не відчувають гру. Спочатку в Радянському Союзі судили матчі перукарі, повари і так далі. Згодом пішла тенденція призначати екс-футболістів. Я потрапив в цей період. На 90% судді були колишніми футболістами, яки грали на рівні команди майстрів, як це тоді називалося. Було зовсім інше розуміння футболу і відношення до дисциплінарних санкцій.

Микола Тимощук