Дмитро Поворознюк: «Готовий піти з «Вереса» хоч сьогодні, якщо несу негатив у клуб»

Футбол України 22 Квітня, 23:14 109
Дмитро Поворознюк: «Готовий піти з «Вереса» хоч сьогодні, якщо несу негатив у клуб»
Ведучий проекту «Трендець» і півзахисник «Вереса» Дмитро Поворознюк відповів на критику вболівальників рівненського клубу.

«Хтось бачить у моїй роботі і в стосунках з Вересом унікальний проект, вихід клубу і каналу Трендець на новий рівень, популяризацію футболу і міста Рівне, ріст привабливості бренду Верес... Таких людей левова більшість. Але, звичайно, є люди які сприймають нашу колаборацію негативно. Перед стартом неправильно що блогер стає футболістом, потім неправильно що він на щось впливає, далі йдуть розмови про те що я все зробив тільки для того щоб у майбутньому стати генеральним директором Вереса, а тепер дізнаюся про три нові претензії:


1. «для чого я змінюю емблему Вереса»

2. «де я був у сезоні 17/18 коли відроджувався клуб»

3. «я роблю це все для себе і свого заробітку, а не для Вереса»

Оскільки основна аудиторія і кількість критиків знаходяться в площині фб, тут і відповім.

1. найболючіше - зміна емблеми.

Такі висновки були зроблені, коли в одному з інтервю я сказав, що змінив би емблему Вереса, осучаснив би її. Що я маю на увазі - на сьогоднішній емблемі є елементи які на мою думку можна зробити краще - наприклад, забрати архаїчний футбольний мяч який використовували в Радянському Союзі, можна зробити не геральдичну а круглу форму емблеми як в більшості найпопулярніших клубів світу. Більшість аудиторії сьогодні слідкують за футболом з телефонів - клугла емблема набагато краще і чіткіше виглядає ніж герб на екрані телефону. Кольори, символіку можна залишити - я говорив про технічні моменти... але це не цікаво тим хто критикує.

2. ну і тепер настає головний момент... я не працюю в менеджменті клубу, я не впливаю на такі рішення, я не розробляв і не показував варіанти емблем і навіть не знаю що планують показати людям. Друге - ніхто ніколи не говорив, що нова емблема буде силою замінена. Чи я щось не знаю? Є цивільний і демократичний варіант - можна запитати у вболівальників що їм більше подобається, і нехай вони самі вирішують. Акціонери клубу, наглядова рада. Захочуть вболівальники залишити старий варіант - будь-ласка. Дивує, що інша думка, яка не співпадає з думкою іншої людини одразу стає злом і зрадою. Ще дивує, що такі люди хлопають і дякують президенту Івану Надєїну від якого залежить це рішення і виніс його на розгляд, а критикують Поворознюка. Браво. Якісь подвійні стандарти) Не знаю як будуть вирішувати питання емблеми і чи взагалі воно буде підійматися - одним реченням напишу для всіх - РІШЕННЯ ПО ЕМБЛЕМІ МАЮТЬ ПРИЙНЯТИ ВБОЛІВАЛЬНИКИ АБО АКЦІОНЕРИ-ВБОЛІВАЛЬНИКИ. Не Поворознюк, Надєїн чи Вірт. Чому хтось намагається перекрутити все ніби я силою прийняв рішення і Поворознюк сам все зробить нікого не запитавши і наплює на історію команди - не розумію і звичайно в мене такі люди навіть не захотіли нічого питати)

3. підсумовую - вболівальники це один із найголовніших елементів життя футболу і клубу. Силу їхньої думки показує хоча б скасування Суперліги за один день. Головне вести діалог і розмовляти. Але не у всіх є таке бажання. Для когось сама сила хейту, критики і ненависті - це як пальне в їхньому двигуні.

4. де я був у сезоні 17/18 коли відроджувався клуб? Працював в програмі Профутбол на 1+1. Жив у Києві. Про яку допомогу ви говорите на той момент? Дивна логіка для мене - справжні патріоти і щирі фани - ті хто з Вересом з сезону 17/18 - а інші це недофани які тільки бачать вигоду... доречі, нинішній президент Іван Надєїн також прийшов в клуб не з початку його відновлення. Це також зрада? Чи правильно я розумію, що всі люди які з сьогоднішнього дня хочуть допомогти команді - це паразити? І останній момент - я прийшов у клуб коли він тільки вийшов у Першу Лігу і не йшов на перших місцях і спілкуватися почав з клубом коли вони грали перехідні ігри в Другій Лізі. Навіть з президентом не був знайомий. Більш багатого і успішного клубу точно нереально було знайти для корисливих цілей?

5. «я роблю це все для себе і свого заробітку, а не для Вереса».

Черговий подив однобокості мислення. Коли президент, тренер, футболісти кажуть що я всередині допомагаю багатьма процесами і позитивно впливаю на клуб, це не хочеться чути. Коли популярність бренду, кількість підписників клубних соцмереж виросла в десятки разів - це також я для себе? Це все залишиться клубу. Коли ми завдяки проекту і нашій аудиторії робимо тиск на владу і на те щоб будувалася футбольна інфраструктура - це також для себе? Мабуть, такі люди не розуміють специфіку медіа. Ми почали проект з Вересом коли в Трендеці було 290 тисяч підписників з усієї України і в середньому 6 випусків/місяць і 250к переглядів одного випуску. Зараз 307 тисяч підписників і такаж середня кількість переглядів але випусків тепер максимум три. Тобто якогось супербусту в цифрах це нам не дало. Так, ми заробляємо на рекламі і в цьому напрямку все працює прекрасно. Верес зі свого бюджету не платить Поворознюку гроші за промо, продакшн і роботу - лише по закону мінімальна зарплата футболіста. Знаєте для чого нам реклама? Тому що по-іншому українські медіа не заробляють. Ютуб платить за мільйон переглядів в Україні стільки, що не вистачить купити мячі і бутси дітям, що ми регулярно робимо. Платна підписка також не працює в ютубі. Але це вже інше питання... Доречі 290к підписників і рекламодавців ми мали без жодного випуску про Верес. Думаю, могли б і далі жити без рівненського клубу якби було таке бажання. Зараз виглядає так з вуст «критиків» - що я наче дою золотий «Верес» і розвожу президента Надєїна та тренера Вірта. Шик) Таким людям пропоную просто переглянути хоча б одну серію серіалу і тоді робити висновки. Або ще є варіант - можна підняти на наглядовій раді питання, щоб зі мною розірвали контракт. Якщо я несу негатив в клуб - готовий піти хоч сьогодні.

6. мені не цікава жодна посада в менеджменті Вереса або рівненському футболі. Це залежність. А залежність від посад мене не цікавить.

7. і як завжди пропозиція! Я не знаю всіх особистих хейтерів серед вболівальників у Рівному. Давайте зустрінемося? Готовий прийти з оператором і всю нашу розмову показати в серіалі, готовий зробити з вами прямий ефір, готовий зустрітися без камер. Є два варіанти - нехай все залишається як є або поговорити і знайти відповіді на всі запитання», - написав Дмитро Поворознюк на своїй сторінці у Facebook.