Мирослав Ступар: «Українських суддів апріорі не могло бути на Євро-2020»

Футбол України 24 Квітня, 20:02 420
Мирослав Ступар: «Українських суддів апріорі не могло бути на Євро-2020»
Українським рефері на міжнародній арені довіряють тільки третьорозрядні матчі, вважає експерт.

Відомий у минулому рефері Mирослав Ступар прокоментував відсутність українських суддів у списку рефері, які працюватимуть на Євро-2020.

«Їх апріорі не могло там бути. Щоб завоювати право обслуговувати поєдинки найсильніших збірних континенту, потрібно протягом багатьох років добиватися цієї престижної мети. Цю вершину наскоком не взяти.

Інформація, що з'явилася Інтернеті, про те, що нібито глава Комітету арбітрів УАФ італієць Лучано Лучі обіцяв президенту УАФ Андрію Павелку, що наша Катерина Mонзуль обслуговуватиме матчі фінальної частини чемпіонату Європи, думаю, не відповідає дійсності. Навіть беручи до уваги, що суддівські комітети ФІФА та УЄФА очолюють співвітчизники Лучі — П'єрлуїджі Колліна і Роберто Розетті. Вони ж не вороги собі, тут, як кажуть, «порішати питання» не проходить. Це все одно що арбітру з першості області відразу довірити дербі «Динамо» — «Шахтар». Адже українським рефері на міжнародній арені, в найкращому випадку, довіряють обслуговування третьорядних матчів. Ось чому до наших арбітрів таке ставлення, чому вони топчуться на місці, і треба спитати з Лучано Лучі», — вважає Ступар.

Чемпіонат Європи-2020 пройде з 11 червня по 11 липня 2021 року.