Динамо Київ 25 Квітня, 18:56 576
Чемпіонська перемога. Розгромивши «Інгулець», «Динамо» достроково завойовує золоті медалі чемпіонату України  | 19-27
Святковий клопіт, або від Луческу палкий привіт.

У рамках 23-го туру чемпіонату України київське «Динамо» приймало на НСК «Олімпійський» «Інгулець» із Петрового, що в Кіровоградській області.

Турнірна ситуація перед звітним туром була такою, що кияни в разі перемоги (або невиграша «Шахтаря» в паралельному поєдинку з «Олександрією») достроково, за три тури до фінішу чемпіонату, ставали чемпіонами України.

І підопічні Мірчі Луческу зробили все для того, щоб ніхто не мав сумнівів у їхніх чемпіонських амбіціях. Уже на 4-й хвилині після розіграшу кутового де Пена навісив на дальню стійку, яку замкнув Забарний, забивши свій перший м’яч за «Динамо».

А ще за десять хвилин динамівці подвоїли рахунок, коли Бєсєдін у падінні головою замкнув навіс Шапаренка зі штрафного, тим самим фактично знявши питання про переможця.

Утім, «біло-сині» зупинятися на досягнутому не збиралися. Де Пена цілив у дев’ятку, але голкіпер у карколомному стрибку парирував, Циганков та Сидорчук пробили вище воріт, Миколенко не зміг переграти воротаря у ближньому бою. Перший момент біля воріт динамівців виник лише наприкінці тайму, коли Бущан невдало прийняв передачу назад від партнера, а у другій фазі атаки вже захисники зупинили випад Янакова та Шевцова.

«Забувши» про рахунок після першого тайму, із поновленням гри підопічні Мірчі Луческу з новими силами пішли вперед – і забили втретє. Кринський двічі поспіль рятував свою команду після ударів Циганкова та Буяльського, але з добиванням Віктора впоратися не зміг.

«Інгулець» намагався чинити спротив, але виходили це в них не дуже впевнено. Єдиний удар, який можна згадати у гостей у другому таймі, заблокував Караваєв. А от Циганков зміг зробити дубль, завдавши прицільного удару з-за меж штрафного майданчика.

Крапку же в матчі поставив Попов, який вдало замкнув подачу з кутового.

5:0 – більш ніж упевнена перемога «Динамо», яка, враховуючи поразку «Шахтаря» в Олександрії (0:2), збільшила перевагу «біло-синіх» до 13 очок. Але найголовніше не це, а те, що динамівці стали недосяжними для переслідувачів у турнірній таблиці та достроково стали чемпіонами України. У 16-й раз в історії! Після же того, як завдання в чемпіонаті виконане, наступна ціль для «біло-синіх» – покласти золоті нагороди найсильнішої команди України в Кубок країни.