Післяматчева прес-конференція тренера «Інгульця»

Динамо Київ 25 Квітня, 20:32 849
Післяматчева прес-конференція тренера «Інгульця»
Прес-конференція головного тренер «Інгульця» Сергія Лавриненка після поразки від «Динамо» (0:5) на НСК «Олімпійський» в рамках 23-го туру Favbet Ліги.

- Насамперед, хотів би привітати «Динамо» Київ із заслуженим чемпіонством. Хочеться привітати хлопців, тренерський штаб, адміністрацію та президента команди, адже це чемпіонство для «Динамо» довгоочікуване. Цього року кияни показали дуже серйозну гру та по праву домоглися титулу.

Що стосується сьогоднішнього матчу, то ми вирішували кардинально протилежні завдання. Якщо «Динамо» боролося за чемпіонство, то ми намагаємося зберегти місце в прем'єр-лізі. Підійшли до цієї гри з великими втратами, плюс були гравці на межі дискваліфікації - ми побоялися поставити їх до складу на такий матч. Потрібно об'єктивно розуміти, що нам ще рано конкурувати та намагатися грати на рівних із «Динамо». Наступні дві гри для нас - це два фінали, в яких ми повинні докласти максимум зусиль і зберегти всіх футболістів, які перебувають на межі дискваліфікації. Тому сьогодні ми не побачили багатьох у стартовому складі. Сім гравців нашої команди вийшли зі старту вперше. Ми свідомо йшли на ці зміни, і звідси, напевно, такий розгромний результат. Було багато помилок, тому що в такому складі ми не грали. Але це в жодному разі не виправдання. У цій грі ми свідомо дали можливість частині гравців відпочити, щоб вони не заробили дискваліфікацію.

- Чи вплинув на сьогоднішню гру «Інгульця» інцидент, що трапився цього тижня з президентом клубу?

- Не думаю, що ця ситуація могла якось вплинути на хлопців. Ми знаємо, що на сьогоднішній день із президентом все в порядку. Звичайно, коли ми почули цю новину, то всі переживали, тому що розуміємо, що без Олександра Григоровича (Поворознюка. - Прим.ред.) наш футбольний клуб навряд чи може існувати в тій же мірі. Але, слава богу, із ним все в порядку, і ця ситуація точно не вплинула на сьогоднішній матч.

- Як забути таку розгромну поразку, щоб вийти на наступні матчі з новими силами? Яку розмову ви провели з командою?

- Ми ще до гри готували хлопців, розуміючи, що «Динамо» сьогодні буде надмотивованим і робитиме все, щоб добитися результату. Ми розуміли, що таке може бути. Що може бути і 3:0, і 5:0. Але, повторюся, що на ці зміни ми йшли свідомо.

- Чи побачили ви сьогодні те, за що можна подякувати своїм хлопцям?

- Думаю, що якщо брати сьогоднішню гру, то подяки вони не заслуговують. Все залежатиме від того, наскільки ми зможемо вирішити завдання, які перед нами стоять. А перед нами стоїть завдання зберегти місце в УПЛ. Якісна зміна в складі буде тоді, коли буде збудована інфраструктура. Зараз будується стадіон, і основні кошти вкладаються туди. По суті, ми весь сезон граємо перволіговим колективом. І, наскільки можемо, створюємо конкуренцію. В якихось іграх це виходить у нас більше, в якихось - менше. Якісного посилення ми не отримали з об'єктивних причин. Сподіваємося, що збережемо прописку, добудують стадіон, і ми зможемо активно працювати на трансферному ринку, щоб якісніше укомплектуватися та ще більше створювати конкуренцію іншим клубам.