Післяматчева прес-конференція Мірчі Луческу

Динамо Київ 25 Квітня, 20:37 1838
Післяматчева прес-конференція Мірчі Луческу
Головний тренер «Динамо» Мірча Луческу поспілкувався з представниками ЗМІ після матчу з «Інгульцем» (5:0), який став для нашої команди чемпіонським.

- Особливо немає чого казати після такої гри й пережитих емоцій. Це була остання домашня гра, оскільки всі наступні поєдинки в чемпіонаті та фінал Кубка ми граємо на виїзді, тому вона була особлива для нас. Ми хотіли зробити справжню виставу, у першу чергу завдяки грі в атаці, і я вважаю, що це нам вдалося.

Я казав хлопцям, що мене сьогодні не цікавить лише три очки. Мені потрібно було побачити видовище, красивий футбол, як ви можете діяти в атаці та забивати м’ячі. Сьогодні я зробив п’ять замін у перерві та по ходу другого тайму, аби вони відчули себе причетними до цієї перемоги. На жаль, не міг зробити більше, оскільки всі футболісти приблизно одного рівня й заслуговували бути на полі. Я зробив ці заміни, й нічого не змінилося в нашій грі – ми продовжували забивати.

Хотілося би продовжити в тому ж дусі в наступних матчах чемпіонату, оскільки за ними буде фінал Кубка. Потрібно відповідально готуватися до нього. Пріоритетом у нинішньому сезоні для нас було створити конкуренцію між нашими гравцями, своєрідне змагання, і вони це з блиском виконали.

Вдячний хлопцям, вітаю їх. Можу сказати, що було нелегко витримувати мене всі ці місяці, оскільки я чинив на них тиск. Адже без нього не буде результату – це один із найважливіших компонентів підготовки.

Якщо мене хтось запитає, яка різниця між тією командою, яку я прийняв 1 серпня, й нинішньою, я відповім, що футболісти навчилися грати на перемогу. Вони навчилися бути переможцями. Звичайно, присутні ще багато факторів, які допомогли їм стати кращими. Але це ті ж самі гравці, які були в команді вісім місяців тому.

Не талант найголовніший у футболі, а те, що ти робиш на тренуваннях щоденно, відпрацьовуєш те, що ти хочеш виконувати на полі. Нашим хлопцям це вдалося, вони робили щоденно все для того, щоб стати чемпіонами, стати переможцями.

- Чемпіонство – це гарантоване місце у груповому турнірі Ліги чемпіонів. Чи є якісь напрацювання щодо трансферної кампанії влітку?

- Ще чемпіонат не закінчився. Поки потрібно радіти тому результату, якого ми досягли. Попереду є кілька тижнів, і після цього подивимося, до чого ми прийшли.

- Який настрій зараз у вас після матчу, який став для вашої команди чемпіонським?

- Це мої почуття, і я не хотів би казати про них.