Мирон Маркевич: «Кияни тепер є беззаперечними фаворитами Кубку України? Я би так не поспішав говорити»

Динамо Київ 25 Квітня, 21:37 1775
Мирон Маркевич: «Кияни тепер є беззаперечними фаворитами Кубку України? Я би так не поспішав говорити»
Глава Комітету збірних команд УАФ Мирон Маркевич в інтерв'ю 1927.kiev.ua відзначив, що очікує посилення УПЛ.

— Давно було зрозуміло, що кияни візьмуть чемпіонство - ще після поразки «Шахтарю» від ФК «Львів». Команда «гірників» розбалансована, немає гри, немає впевненості, навіть сьогодні «Олександрія» була на голову сильніша за «Шахтар». А «Динамо» зараз у формі. Кияни пройшли чемпіонат рівно і без збоїв. В цьому велика заслуга головного тренера Мірчі Луческу.

— Кияни тепер є беззаперечним фаворитом Кубку України?

— Я би так не поспішав говорити. «Зоря» - непроста команда з непростим тренером. Не думаю, що вони просто так здадуться. .

— «Динамо» гарантувало собі місце в груповому етапі Ліги чемпіонів 2021/22. Чекаємо підсилення?

— Без підсилення можна боротися у внутрішньому чемпіонаті. Думаю, в наступному чемпіонаті знову домінуватимуть дві команди: «Динамо» і «Шахтар», а на євроарені киянам буде вкрай важко щось показати, якщо в команди не буде серйозного підсилення.

— На скільки затяжною буде криза в «Шахтарі»?

— Я б не валив все на тренера. Давно йшло до цього і почалося з Фонсеки. Тому, немає чого у всьому звинувачувати Луїша Каштру... Не знаю, хто такий Де Дзербі. Так, це тренер із Серії А. Очолює «Сассуоло». На цьому - все.

Не хочу нікого ображати, але, в цілому - такий рівень нашого чемпіонату. Ще до початку можна визначити чемпіона. Коли є 4-5 команд, які борються за чемпіонство - все зовсім інакше. Тому, якщо не зявиться кілька хороших клубів, то продовжуватимемо вгадувати, що чемпіонами будуть ті, або інші - «Динамо» чи «Шахтар».

— Що робити із лайкою в українському футболі, котра, останнім часом, все частіше «ллється» із екранів телеканалів?

— Це наша культура така. В будь-якій цивілізованій державі таких людей не підпустили б до команди. У нас таке проходить. Давайте далі так робити. В що це все перетвориться і до чого ми йдемо? Це все діти дивляться, молоде покоління. Вседозволеність... Потрібно карати...

Я розумію, що є нерви, емоції, але потрібно себе тримати в руках. Ти можеш на кухні так із жінкою поговорити, але не на всю Україну.

Микола Тимощук