Динамо Київ 27 Квітня, 19:57 978
U19. «Динамо» переграло «Львів» та за три тури до фінішу йде врівень із «Шахтарем» | 19-27
У перенесеному матчі 16-го туру юнацька команда київського «Динамо» зустрілася на виїзді з ФК «Львів».

Гра відбулася на полі зі штучним покриттям стадіону «Сокіл», де тиждень тому вольову перемогу здобув молодіжний склад «біло-синіх».

На початку гри певний час суперники придивлялися один до одного і діяли доволі обережно. Поступово «біло-сині» захопили ініціативу, і ближче до середини тайму почали з’являтися реальні гольові моменти.

Кияни мали відкривати рахунок вже на 22-й хвилині, коли після зручної передачі з правого флангу від лицевої Антон Царенко міг розстрілювати ворота львів’ян, проте завдав несильного удару низом і влучив у захисника, який опинився на лінії воріт.

За 5 хвилин момент мав Ігор Горбач, який пробивав з гострого кута з меж штрафного, але не переграв голкіпера. Львів’яни ж загрожували воротам «Динамо» переважно після стандартних положень.

А на 36-й хвилині рахунок біло відкрито. Кияни розіграли швидку комбінацію на лівому фланзі, яку загострив вертикальним пасом у штрафний майданчик Антон Царенко, а Ілля Скрипник випередив голкіпера та прокинув м’яч повз нього у ворота.

Наприкінці тайму м’яч вдруге опинився у сітці воріт львів’ян, коли після виносу м’яча зі своєї половини поля Горбач випередив голкіпера, який вийшов з воріт та в один дотик переправив м’яч у ворота, однак арбітри зафіксували у Ігоря офсайд.

Вже на початку другого тайму обидва наставники провели по кілька замін, освіживши таким чином гру своїх команд. Ігор Костюк змінив вістря атаки: замість Ігоря Горбача, який тиждень тому став героєм у матчі U21 на цьому ж стадіоні, забивши два м’ячі, на поле вийшов Кирило Попов.

На 61-й хвилині він заробив майже ідеальний момент для другого взяття воріт – стандартне положення на лінії штрафного майданчика по центру від воріт. Штрафний взявся виконувати найдосвідченіший у складі «Динамо» U19 гравець, який тренувався з першою командою, Костянтин Вівчаренко, однак його удар прийняла на себе стінка з гравців.

За кілька хвилин вже сам Попов мав відмінний момент аби забивати другий командний гол, коли після прострілу з лівого флангу опинився з м’ячем сам перед воротами на дальній стійці, проте пробив прямо у голкіпера львів’ян Саваса Бугая.

Чим ближче був фінальний свисток, тим сміливіше йшли вперед господарі поля, намагаючись врятуватися від поразки. На заключних хвилинах львів’яни, кинувши всі сили вперед, доставили чимало клопоту обороні та голкіперу «Динамо», однак кияни діяли організовано у захисті та втримали переможний результат.

Команда Ігоря Костюка здобуває перемогу у Львові і тепер має рівну кількість очок з «Шахтарем» за три тури до завершення чемпіонату.