В’ячеслав Заховайло: «Запрошення сильних іноземців виведе «Динамо» на новий рівень»

Футбол України 28 Квітня, 22:07 713
В’ячеслав Заховайло: «Запрошення сильних іноземців виведе «Динамо» на новий рівень»
Експерт «Рейтингу Букмекерів», відомий футбольний менеджер та агент В’ячеслав Заховайло прокоментував здобуття чемпіонства «Динамо» та поділився своїм поглядом на перспективи київського клубу.

– Які у вас враження після того, як «Динамо» вперше за п’ять років виграло чемпіонат України?

– У команді залишилися три людини, які пам’ятають іще Реброва. Колектив подолав великий шлях змін. Гравці зараз грають на своєму максимумі. «Динамо» поступово додає в організації гри. Є свої плюси, проте, щоб не перехвалювати, потрібно розуміти, що є і мінуси. Те, що для внутрішнього користування, можливо, достатньо, для європейських турнірів – потребує підсилення.

– Суркіс заявив, що «Динамо» повинно на щось замахнутися в Європі. Як ви собі це уявляєте?

– Хотіти можна все, що завгодно. Для таких цілей потрібно мати відповідні якості. Приміром, в останній грі з «Інгульцем» динамівці тричі забивали головою. Не пригадую, щоб раніше вони регулярно відзначалися в такий спосіб.

Для того, щоб проявити себе в Європі, «Динамо» необхідно іншого рівня центральний трикутник і мати нападників, які виконують свої прямі обов’язки. Питань немає до лінії оборони. Втім, підсилення потрібне. Це знають усі. Станом на сьогодні, щоб заманити хорошого футболіста в країну, де триває війна, потрібно заплатити дуже багато грошей, а в «Динамо» таких ресурсів зараз немає. Це не секрет.

Дорогі гравці вносять дисбаланс у роздягальню. Партнери будуть порівнювати, скільки заробляють вони, а скільки новачки. І після цього виникають «гойдалки». Існує багато нюансів. Загалом є над чим працювати президенту клубу та менеджменту.

– Яким буде наступний сезон для «Динамо»?

– Запрошення сильних іноземців виведе команду на новий рівень. Не вистачає креативу – це помітно, коли потрібно пройти насичений захист суперника. Проти сильних опонентів потрібно швидко приймати рішення, виходити з-під пресингу – для цього зараз не вистачає майстерності. Майже кожна ланка в «Динамо» потребує гідного підсилення. Розраховувати лише на внутрішній потенціал – це утопія.

Вигода для киян у тому, що можна не форсувати підготовку, спокійно стартувати в чемпіонаті та налаштовуватися на груповий етап Ліги чемпіонів у вересні.