Чемпіонат U19. «Динамо» впевнено перемогло «Ворсклу»

Динамо Київ 1 Травня, 14:28 933
Чемпіонат U19. «Динамо» впевнено перемогло «Ворсклу» | 19-27
У 24-му турі чемпіонату України U19 київське «Динамо» зустрілося з полтавською «Ворсклою».

«Біло-сині» ведуть боротьбу за золоті медалі Чемпіонату U19, за три тури до завершення сезону маючи рівну кількість очок із «Шахтарем».

Кілька гравців «Динамо» U19 напередодні брали участь у чемпіонському матчі молодіжної команди, який відбувався на цьому ж стадіоні – Олександр Яцик, Максим Дячук, Іларіон Тугай, Олег Власов та Ігор Горбач.

На початку матчу моментів було небагато. Ігровою та територіальною перевагою володіли «біло-сині», однак до реальних гольових моментів справа довгий час не доходила.

Але на 20-й хвилині динамівці все ж могли відкривати рахунок. Отримавши пас від Царенка Яцик підробив м’яч собі під удар правою у півколі перед штрафним майданчиком та пробив, здавалося б, точно в кут, але м’яч влучив у стійку.

Натомість господарі поля свій перший момент реалізували. На 29-й хвилині Кирило Книш опинився без опіки у штрафному майданчику киян та спокійно замкнув навіс із правого флангу.

Наприкінці тайму кияни спробували затиснути господарів поля у штрафному, однак до гольових нагод справа не дійшла. Тож вже у перерві Ігор Костюк вдався до першої заміни, замінивши вістря атаки своєї команди – замість Кирила Попова на поле вийшов Ігор Горбач.

І на самому початку тайму динамівці швидко перевернули стан справ на свою користь. На 48-й хвилині Владислав Велетень замкнув простріл з лівого флангу та зрівняв рахунок. А за хвилину киян вивів уперед Антон Царенко, який також вдало відгукнувся на фланговий простріл.

Пропустивши двічі, «Ворскла» не здалася. У середині тайму господарі поля були близькими до того аби зрівняти рахунок. Арбітр призначив пенальті після падіння Конате у штрафному майданчику «Динамо». Однак ще одним героєм дня став динамівський голкіпер Денис Ігнатенко, який дотягнувся до м’яча після удару з 11-ти метрів та перевів його у стійку.

Напругу у матчі зняв Царенко, оформивши дубль на 76-й хвилині. Отримавши передачу від партнера у штрафному майданчику «Ворскли», Антон прибрав м’яч собі під ліву та пробив без шансів для голкіпера – 1:3.

На 89-й хвилині Горбач міг доводити рахунок до розгромного, однак не реалізував вихід сам-на-сам із голкіпером.

Паралельно з матчем у Полтаві конкурент динамівців у боротьбі за золоті нагороди - «Шахтар» - переміг «Дніпро-1»і зберіг лідерство у турнірній таблиці, маючи перевагу над «Динамо» за особистими зустрічами за рівної кількості очок. Попереду – завершальні два тури, у яких вирішиться доля чемпіонства.