Суддівський аналіз матчу «Ворскла» – «Динамо» від екс-арбітра УЄФА

Динамо Київ 1 Травня, 22:58 2296
Суддівський аналіз матчу «Ворскла» – «Динамо» від екс-арбітра УЄФА
Відомий у минулому рефері Мирослав Ступар в інтерв'ю 1927.kiev.ua прокоментував суддівство в матчі 24-го туру УПЛ «Ворскла» - «Динамо».
— Сумніви щодо пенальті у ворота «Динамо», безумовно, є. Арбітр ВАР Балакін мав серйозні сумніви з приводу призначення пенальті і закликав Копієвського переглянути епізод. Чим той керувався, коли призначав пенальті - сказати важко. Забарний розвертався і за його ногу зачепився Степанюк. У футболістів, особливо, зони атаки, нині є така мода такими способами заволодіти перевагою, щоб ввести арбітра в оману.

В попередньому матчі Балакін напоров, тут його можна виправдати, оскільки він сумнівався в одинадцятиметровому, але Копієвський призначив. Такий рівень наших арбітрів - інших у нас немає.

Потрібно шукати, але італійці за одинадцять років нічого не зробили. Вони абсолютно не шукають арбітрів. Розетті, який працював у Росії, об'їздив всю Росію, а Лучі сидить в Італії, управляє процесом і йому перераховують гроші. Прекрасно! Дурять всіх і платять шалені гроші.

Якщо говорити про матч «Шахтаря» проти «Дніпра-1», то у ворота «гірників» не поставили пенальті, котре потрібно було призначати і рахунок залишився 2:1.