Світовий футбол 2 Травня, 10:53 1352
Вийшов і втопив команду. Українець за хвилину встиг забити у власні ворота і посприяти камбеку суперника | 19-27
​З такими виходами на заміну місце у старті не завоюєш. Захисник Леха Василь Кравець провів не найкращий матч у чемпіонаті Польщі.

Українець не потрапив до стартового складу, але з’явився на полі на 88-й хвилині за рахунку 1:0 на користь своєї команди. Однак вже через хвилину перебування на полі Кравець відзначився автоголом. Після вкидання ауту у штрафному майданчику Леха виникнула метушня і українець спробував у підкаті вибити м’яч на кутовий, однак відравив його точно у кут воріт.

А вже у компенсований час Сталь забила вдруге і знову після вкидання з-за бокової лінії. Лех поступився 1:2 і для команди Василя Кравця це вже третя поразка в останніх п’яти матчах. Після 28 турів Лех займає 10-ту позицію.