Шаран – про поразку Руху: «Ніколи б не повірив, що ми можемо програти цей матч»

Футбол України 2 Травня, 20:54 515
Шаран – про поразку Руху: «Ніколи б не повірив, що ми можемо програти цей матч»
Гравці Олександрії недооцінили суперника.

Головний тренер Олександрії Володимир Шаран прокоментував поразку команди від Руху (1:2) в 24-му турі Favbet Ліги. За його словами, багато футболістів втратили концентрацію під час гри і були занадто впевнені в собі, що і призвело до втрати очок.

“Після такого матчу говорити щось дуже складно. Ми налаштовувалися тільки на перемогу, був упевнений в хлопцях, що вони відпрацюють на 100%, настрій після Шахтаря був дуже гарний. У першому таймі ми були дуже задоволені нашою грою, хлопці робили все, що від них вимагалося. Ми комбінували, створювали моменти, забили гол”, – сказав Шаран.

“Потім ми побачили заміни у суперника, в перерві говорили футболістам зіграти простіше, тому що Рух почав пресингувати, але у нас не вийшло. Ніколи б не повірив, що ми можемо програти цей матч. Ми могли зрівняти рахунок, могли вийти вперед, але грубі помилки в обороні говорять про те, що ми були занадто впевнені в собі. На жаль, рахунок 1:2, на Великдень, скільки б ми не грали, ще жодної зустрічі не виграли. Але це все ігрова дисципліна”.

“Заміна Пашаєва зіграла ключову роль, тому що він в першому таймі відчув біль в нозі і попросив заміну. У нас серйозні кадрові проблеми, якщо хтось випадає під час гри або перед матчем. Ми сьогодні побачили цю проблему. Другий м’яч був забитий з -під Мірошниченка, який повністю провалив гру”.

“Після матчу з Шахтарем у нас все було нормально. Ми налаштовувалися, все було добре в тренувальному процесі, хлопці – професіонали, все було серйозно. Але основна причина – багато футболістів повірили в себе, що можуть без силової боротьби і натхнення перемогти Рух. Складно сказати, чи зможу зібрати команду на наступні матчі, тому що багато футболістів будуть пропускати гри. Будемо думати, кого ставити – у нас є кількість, але немає якості. Потрібно допрацьовувати”.

Олександрія займає сьоме місце в Favbet Лізі. 5 травня команда Шарана зіграє проти Колоса.