Журналіст пояснив вибір Шевченка на користь молоді та Коноплянки

Футбол України 3 Травня, 21:13 507
Журналіст пояснив вибір Шевченка на користь молоді та Коноплянки
Ігор Циганик в ефірі програми «Циганик Live» розповів про молодих гравців, яких Андрій Шевченко викликав до лав збірної України.
Шевченко викликав багато молодих футболістів, щоби вони десь набралися досвіду. Бондаренко, Судаков, Корнієнко – це ті футболісти, які поки що навряд чи зможуть створити конкуренцію основним гравцям збірної. Наприклад, на лівому фланзі на позиції Корнієнка грають Соболь, Миколенко, Михайличенко і Матвієнко за необхідністю. У центрі поля, на погляд, взагалі хороші футболісти: Малиновський, Сидорчук, Степаненко, Зінченко. І Марлос там може зіграти, і Буяльський, який видає просто фантастичний сезон. Думаю, що ротація буде серйозна. І деякі футболісти мають сприйняти це запрошення як аванс.

У Коноплянки була м’язова травма і під час відновлювального процесу стався невеличкий рецедив. Було питання, чи зможе він відновитися до початку зборів. Виявилося, що зможе. Тому тренер збірної сподівається, що вінгер буде готовий до контрольних поєдинків перед Євро. Шевченко розраховує на цього футболіста і розраховував. Він вважає, що досвід цього гравця може бути достатньо корисним. Коноплянка – важливий футболіст у колективі.