Лавриненко: «Ми прийняли правильне рішення, зігравши з «Динамо» експериментальним складом»

Динамо Київ 3 Травня, 21:44 492
Лавриненко: «Ми прийняли правильне рішення, зігравши з «Динамо» експериментальним складом»
Головний тренер «Інгульця» Сергій Лавриненко розповів про перемогу над «Олімпіком» (3:0), і як йдуть справи з тими гравцями, у яких закінчуються контракти з клубом.
«Ми прийняли стратегічно правильне рішення, зігравши в попередньому турі - з «Динамо» експериментальним складом. Я не збираюся стверджувати, що якби ми задіяли всіх провідних гравців, то обов'язково дали б бій «біло-синім», які вразили організованістю і впевненістю в своїх силах.

Головне, що мої підопічні уникли травм, дискваліфікації і виглядали свіжіше вже в грі з «Олімпіком».

По-друге, оскільки перед очним протистоянням ми відставали від донеччан на очко, то нам потрібніше була перемога. Тому і виставили одразу двох нападників, які не тільки нагнітали обстановку біля воріт «Олімпіка», але і при втраті м'яча, відразу прагнули відібрати його. Важливо, що кожен з моїх підопічних чітко знав, що йому робити на полі ну і, нарешті, в лобових протистояннях бажано, щоб удача була на твоєму боці.

Що стосується пролонгації контрактів з тими гравцями, у яких вони закінчуються 30 червня, то ми спеціально не форсували подій. Адже до вчорашнього вечора ще не було відомо, в якій лізі «Інгулець» виступатиме в новому сезоні. Після перемоги над «Олімпіком» така визначеність вже з'явилася і, думаю, що 7 травня після календарного матчу зі «Львовом» ми проведемо переговори. Оскільки угоди закінчуються у великої групи гравців, то ми намагаємося тримати руку на пульсі, моніторимо ситуацію і вже володіємо інформацією, до кого з наших футболістів проявляють інтерес інші клуби. Зокрема, знаємо, що зараз затребуваний нападник Ніка Сітчінава і утримати його буде складно. Однак ми не втрачаємо надію», - сказав Лавриненко.