Чемпіонат U21. «Динамо» перемогло «Маріуполь»

Динамо Київ 4 Травня, 17:08 839
Чемпіонат U21. «Динамо» перемогло «Маріуполь» | 19-27
У рамках 25-го туру чемпіонату U21 київське «Динамо» зіграло з «Маріуполем».

Незважаючи на домашній статус поєдинку для команди Юрія Мороза, гра відбулася в Маріуполі на базі однойменного клубу.

«Біло-сині» виходили на матч у ранзі чемпіонів, тому тренерський штаб вдався до ротації, надавши ігрову практику футболістам, які мали її не так багато протягом сезону. Граючи розкуто, динамівці відкрили рахунок уже на 3-й хвилині. Після вкидання з ауту Надольський зачепився за м’яч у штрафному майданчику й із гострого кута пробив повз воротаря – 1:0.

VAS-4410

Динамівці продовжували атакувати. Зокрема, Вікентій Волошин пробив повз ворота із лінії штрафного майданчика, а Надольський пробив із 20-ти метрів прямо в руки голкіперу. Упевнено контролюючи гру, утім, номінальні господарі дозволили супернику відігратися. Грубої помилки припустився Алібеков, який невдало скинув назад на голкіпера, в підсумку Трофимюк підхопив м’яча та пробив повз Тугая – 1:1.

VAS-4416

Утім, на перерву «Динамо» все ж пішло, ведучи в рахунку. Підопічні Юрія Мороза організували атаку по центру, Єфіменко вивів до воріт Власова, і той пробив над голкіпером під поперечину – 2:1.

VAS-4476

Після перерви у номінальних гостей було кілька можливостей, аби зрівняти рахунок. Зокрема, на 52-й хвилині Тугай помилився, вибивши м’яча в ноги супернику, але маріупольці не змогли скористатися з цього, а на 79-й хвилині динамівські ворота врятувала поперечина після удару Трофимюка з лінії штрафного майданчика. Динамівці також могли збільшити свою перевагу, коли Попов увірвався до штрафного майданчика з лівого флангу та пробив по воротах, воротар парирував, а Надольський не зміг підлаштуватися під м’яч, аби вдало зіграти на добиванні.

У підсумку, 2:1 – мінімальна перемога підопічних Юрія Мороза, яка ще збільшила чемпіонську перевагу «біло-синіх» над суперниками в турнірній таблиці.