Олег Печерний: «В найближчий місяць Ващуку буде оголошено підозру і справу передадуть до суду»

Динамо Київ 4 Травня, 19:13 113358
Олег Печерний: «В найближчий місяць Ващуку буде оголошено підозру і справу передадуть до суду»
Глава Асоціації футболістів України Олег Печерний розповів 1927.kiev.ua про хід справи Олега Гусєва проти колишнього одноклубника Владислава Ващука.

— Я є заявником у цій справі по відстоюванню інтересів Олега Гусєва. Сама справа знаходиться в Офісі Генерального прокурора України під особистим контролем Ірини Венедіктової. Заочно, Владиславу Ващуку вже була оголошена підозра. Він намагається прикриватися своїми високопоставленими друзями, але це йому не допоможе і, в найближчий місяць, йому буде оголошено підозру та справу передадуть до суду. Ми впевнені, що цей аферист понесе заслужену відповідальність. Владислав грав на хорошому рівні, є заслуженим майстром спорту, але виявився шахраєм.

Хто є друзями Владислава Ващука, які його «прикривають»?

— Секретів тут немає. Головний друг Владислава - Андрій Павелко. Нехай пан Андрій відійде в сторону і займається своїми кримінальними справами, а не підтримує свого кума Владислава Ващука.

Спочатку Ващук говорив, щоб брав гроші, потім змінив свою позицію на протилежну. Він дає неправдиві покази. Закликаю Владислава Ващука одуматися і віддати Олегу Гусєву позичені ним 50 тисяч доларів.

Так як справа вже Офісі Генерального прокурора України, Владислав не зможе бігати від слідства і понесе покарання через суд. Не хотілося б, щоб його відправили до в'язниці, але ми змушені йти на такий крок.