Динамо Київ 5 Травня, 15:52 927
«Динамо» в меншості втратило очки у матчі з «Маріуполем» – Луческу перервав суперсерію | 19-27
Київське «Динамо» зіграло внічию з «Маріуполем» у 25 турі чемпіонату України.

Старт матчу видався для «Динамо» сумбурним, обидві команди часто порушували правила.

На 2 хвилині Бойко невдало вибив під пресингом, номінальні гості швидко знайшли Бондаренка на вбивчій позиції, але сам же голкіпер киян ефектно виправився. На 9 хвилині Циганков приклався зі штрафного, але з дальної дистанції пробив у стінку. Тимчик також б'є здалеку, Гальчук на місці. Пробили азовці кілька ліній пресингу динамівців, отримали простір у центрі поля і відразу ж закинули у штрафний. Там Топалов класно пробивав у дальню дев'ятку – Бойко знову потягнув.

Після не дуже вдалого прострілу Тимчика Чоботенко віддав прямо на ногу Миколенку – забракло сантиметрів для влучання в дальній нижній. Підопічні Луческу розгойдали оборону суперника в кілька пасів: Тимчик прострілив, Циганков поборовся у воротарському, а Танковський на межі фолу вибив м'яч з-під ноги де Пени, який готувався розстрілювати на дальній стійці.

Наприкінці першого тайму Бєсєдін змарнував класний пас на хід, але заробив стандарт. Після розіграшу кутового Попов пробив вище воріт. За ударами 6:4 на користь «Динамо», але в «Маріуполя» кращий приціл (3:1).

Після перерви активніше почала маріупольська команда. Попов у відчайдушному ривку не дав супернику пробити з кількох метрів. Непогана атака «Динамо» у 3 ходи, трохи випадкове скидання Шапаренка головою під удар Бєсєдіну – Гальчук надійний в ближньому куті.

Уже на 50-й хвилині другого тайму кияни залишились у меншості. Другу жовту картку отримав де Пена за фол проти Горбунова та був вилучений з поля.

Кілька серій навісів та ударів динамівців не завершились взяттям воріт. Таке враження, що це «Маріуполь» почав грати в меншості. Дуже глибоко сіла команда Маркевича, який ще й зробив заміни для укріплення оборони.

Караваєв і Кенджора на 64 хвилині замінили Циганкова та Тимчика. Правий фланг «Динамо» став великим розчаруванням сьогодні. Через 10 хвилин тренерський штаб знову провів подвійну заміну: замість Бєсєдіна вийшов Родрігес, а Буяльського змінив Гармаш.

Агресивний пресинг динамівців дав плоди, Сидорчук підхопив м'яч і пробив метрів з 25 – Гальчук не без проблем парирував.

Останні хвилини матчу проходили досить напружено та нервово. Незважаючи на гру у меншості, кияни намагались вирвати перемогу, однак вразити ворота суперника не вдалось. Арбітр зафіксував безгольову нічию – 0:0. Луческу перервав свою переможну серію з 10 матчів УПЛ. Обірвалася також забивна серія, яка тривала 15 матчів (39 голів).