Ось і не вір у забобони. Чому «Динамо» не грає в третьому комплекті форми

Динамо Київ 5 Травня, 22:33 526
Ось і не вір у забобони. Чому «Динамо» не грає в третьому комплекті форми Фото: fcdynamo.kiev.ua
Біло-синій - самий сильний.

Календар 25-го туру УПЛ відкривався матчем, в якому »Динамо» на виїзді зіграло внічию з «Маріуполем» (0:0).

На даний матч кияни вийшли в третій (резервній) формі чорно-зеленого відтінку, причому це був перший матч команди в даній формі в нинішньому сезоні.

При цьому, як виявилося, з даними варіантом форми все не так вже й просто.

Як відомо, технічний спонсор «Динамо» New Balance перед початком сезону представив три комплекти форми, однак команда наполегливо грала в домашньому і гостьовому комплектах (білому і синьому).

Такий консерватизм клубу був заснований не в останню чергу і деякими забобонами, так як саме в перших двох комплектах команда вийшла в ЛЧ, а в наслідку і завоювала чемпіонство.

Проте, як пише телеграм-канал «Динамо Київ Inside», кияни все-таки були змушені одягатися і зіграти в третьому комплекті, оскільки в протилежному випадку їм загрожували б штрафні санкції від New Balance. Так як в контракті прописано, що команда повинна зіграти як мінімум один матч в сезоні в даному альтернативному варіанті.

Саме тому під кінець чемпіонату «Динамо» і вийшло в даному комплекті, причому у вже нічого не значущому матчі проти «Маріуполя».

Як бачимо, у забобони можна вірити, а можна і ні, але обіграти азовців кияни не могли.

І тепер можна сміливо робити ставки на те, що на фінал Кубка проти «Зорі» цю форму кияни навряд чи виберуть.

Ось і не вір у забобони. Чому Динамо не грає в 3-м комплекті форми - изображение 2Ось і не вір у забобони. Чому Динамо не грає в 3-м комплекті форми - изображение 3Ось і не вір у забобони. Чому Динамо не грає в 3-м комплекті форми - изображение 4