Віктор Скрипник: «Будемо намагатися тримати концентрацію, щоб дати бій «Динамо»

Футбол України 6 Травня, 12:16 122
Віктор Скрипник: «Будемо намагатися тримати концентрацію, щоб дати бій «Динамо»
Головний тренер «Зорі» Віктор Скрипник відповів на запитання журналістів після матчу з «Дніпром-1» (1:0).
«До забитого гола обидві команди грали однаково, концентрація була на рівні. Вирішальна помилка могла призвести до поразки кожної з команд. Комплімент моїм хлопцям, що вони змогли виграти в такий день - День Народження клубу - 98 років, всіх з цим і вітаємо. Так само сьогодні ми вже заробили бронзові медалі - це не може не радувати.


Ми вдячні вболівальникам, які нас люблять і які нас критикують. Будь-яка активність фанів лише додає впевненості і сил до майбутніх звершень. Це все футбольне життя, заради таких моментів ми і працюємо. Ми завжди дивимося вперед з оптимізмом.


У нас ще попереду одна гра УПЛ, а так само через тиждень поєдинок у фіналі Кубка України - шалено важливий для нас. Фінал це можна так сказати «вишенька на торті» нашого сезону. В принципі, за сезон можу сказати велике спасибі команді, адже перші 2 матчі ми програли, але за тур до закінчення ми вже вирішили ту задачу, яку ми собі ставили. У нас ще сезон триває, будемо намагатися тримати цю концентрацію, щоб через тиждень дати бій «Динамо», - сказав Скрипник.