Без позначки «Колосу» ніяк. Шебек переконаний, що Шандор помилився з призначенням пенальті на користь ковалівців

Футбол України 6 Травня, 12:45 83
Без позначки «Колосу» ніяк. Шебек переконаний, що Шандор помилився з призначенням пенальті на користь ковалівців
​У матчі 25-го туру УПЛ «Колос» переміг «Олександрію», забезпечивши собі участь у єврокубках 2021/22.

Усе б нічого, проте ковалівці знову (уже вкотре) отримали право на пробиття сумнівного пенальті. Принаймні, суддівський експерт Сергій Шебек переконаний, що арбітр Олександр Шандор помилився з призначенням одинадцятиметрового на 42-й хвилині.

- Шандор помилився з призначенням цього пенальті. Чітко видно, що гравець «Олександрії» у підкаті чисто вибиває м'яч з-під ноги опонента. М'яч полетів у бік лінії воріт та вийшов за межі штрафної площі. Уже після цього, котячись по інерції, Тимур Стецьков зачепив ногу Ільїна, але найважливіше те, що у початковій фазі епізоду захисник зіграв у м'яч. Це чистий підкат, який не заборонений у футболі.

Я розумію, чому наставник «Олександрії» Володимир Шаран, переглянувши повтор епізоду на планшеті, іронічно посміхався, - сказав Сергій Олександрович.

Також експерт додав:

- Якщо Шандор призначив пенальті на 42-й хвилині, то чому не призначив на 63-й? Адже підстави були. Я не кажу, що це стовідсотковий пенальті, але за логікою судді, який розцінив підкат Стецькова фолом, тут теж повинен був бути одинадцятиметровий. Пішов простріл, Банада був першим на м'ячі, а Золотов, що біг ззаду, легким поштовхом завадив Банаді приборкати м'яч. За формальними ознаками це також пенальті, - сказав Сергій Шебек.

- Чекаємо, аби Лучано Лучі знову виправдав своїх підлеглих якимось дивними фразами на кшталт «очікування неочікуваного», - іронічно зазначив експерт.

Додамо, що «Колос» переміг «Олександрію» 2:0 й гарантував собі місце у Лізі конференцій на наступний сезон.