Михайло Кополовець: «Мені натякнули, щоб я не заважав Севідову»

Футбол України 7 Травня, 22:05 114
Михайло Кополовець: «Мені натякнули, щоб я не заважав Севідову»
Спортивний директор «Миная» - про ситуацію в клубі

Спортивний директор «Миная» Михайло Кополовець прокоментував інформацію про можливий розпуск клубу в кінці сезону:

- З тих пір, як Василь Кобін пішов з команди, мене в клубі також немає. Ви ж бачите, що мене ніде не видно. Просто я ніяких інтерв'ю не давав і нічого не казав. Але з тих пір я відійшов від команди.

Мені натякнули, щоб я не заважав Севідову. І я йому не заважав. Тому не знаю, що далі відбувалося з командою. Я просто відійшов від справ.

Формально я в клубі, але ніяких рішень я не приймаю. Не розумію того, що сталося в матчі з «Шахтарем». На даний момент я не всередині команди, тому взагалі нічого не можу вам сказати. Дуже шкода, що після такого стрімкого виходу в Прем'єр-лігу, ми так безславно вилетіли. Дуже шкода, що все так вийшло.

А те, що сталося вчора, я не можу коментувати, бо не знаю, що там сталося. Ще раз підкреслю, що з тих пір, як Кобін покинув «Минай» та прийшов консультант, я не керую командою. І не маю на неї ніякого впливу. Це будь-який футболіст підтвердить - з тих пір я не ходжу на роботу.

Я не давав на цю тему жодного інтерв'ю, тому що не хотів нагнітати ситуацію і заважати роботі консультанта. Але за цю ситуацію я відповідальності не несу.

- Виліт з УПЛ - це кінець для «Миная» чи клуб буде існувати надалі?
- Тут складно щось говорити. На даний момент я ще не зустрічався ні з президентом, ні з іншими керівниками клубу. Думаю, що найближчим часом все стане зрозуміло. Я б хотів поговорити з президентом, щоб розуміти, як все далі буде. У мене поки такої інформації немає.