Безус забив гол після вишуканої атаки, але «Гент» не зміг уникнути поразки

Футбол України 8 Травня, 22:13 559
Безус забив гол після вишуканої атаки, але «Гент» не зміг уникнути поразки | 19-27
«Гент» в рамках першого туру другого етапу чемпіонату Бельгії розписав нічию зі «Стандардом».

Бельгія. Група 2, 2 тур

Стандард – Гент – 2:1

Голи: Амалла, 61, Баліквіша, 77 – Безус, 8

Команди потрапили у Групу 2, яка бореться за потрапляння в Лігу конференцій. У першому турі Стандард з тріском програв Остенде (2:6), а Гент врятувався від поразки з Мехеленом. Звітну зустріч краще розпочали гості, які вже на 8-й хвилині провели розкішну результативну атаку. Голом відзначився український легіонер Роман Безус.

По перерві ситуація кардинально змінилася. Господарі заволоділи ініціативою та закономірно забили два м'ячі. Гент мав шанс оперативно відігратися, але вкотре у нинішньому сезоні не використав пенальті. Знову промахнувся Одіджа-Офо.

Ця поразка посунула «буйволів» на третє місце квартету та дає шанс Остенде завтра оформити шестиочковий відрив від переслідувачів.