Віталій Миколенко: «Окрасою матчу став не лише мій гол, а всі три м'ячі»

Динамо Київ 9 Травня, 20:23 193
Віталій Миколенко: «Окрасою матчу став не лише мій гол, а всі три м'ячі»
​Автор третього м'яча у ворота «Колоса» Віталій Миколенко після матчу поділився враженнями від перемоги своєї команди з рахунком 3:0.

Відзначимо, що після гри Віталій також отримав нагороду найкращому гравцеві місяця:

- Звичайно, приємно, що вболівальники визнали мене найкращим. Квітень був дуже важливим місяцем для команди. Вважаю, найкращими були всі.

- Здалося, що сьогодні «Динамо» просто не помітило свого суперника, це так?

- У першому таймі невеликі проблеми виникали, враховуючи, що був сильний вітер, сухе поле і ми грали незвично рано - о другій годині дня. Але добре, що ми забили гол «у роздягальню», і в другому таймі вже стало легше. Радий, що ми перемогли і підтвердили своє чемпіонство.

- Ваш гол - це прикраса всього матчу?

- Не став би так говорити, Денис Гармаш також добре забив після здорово розіграної комбінації. Всі були задіяні в цій атаці, а коли Гармаш забиває, ми подвійно радіємо. І Коля Шапаренко прекрасно пробив штрафний удар, ну і мій гол теж гарний вийшов (посміхається).

- Крім основної команди, чемпіонами також став молодіжний склад, чи говорить це про те, що молодь швидко прогресує?

- Звісно. Свого часу я також грав за дубль, ми з хлопцями вигравали чемпіонат, а тепер граємо в першій команді. Сподіваюся, якомога більше футболістів з молодіжного складу поповнять ряди основи.