Cнайперські горизонти для Гармаша, Шапаренка та Миколенка

Динамо Київ 10 Травня, 11:19 244
Cнайперські горизонти для Гармаша, Шапаренка та Миколенка
​У зустрічі з «Колосом» динамівці тричі розписалися в воротах суперників, зберігши свої володіння сухими.

Голами відзначилися Денис Гармаш, Микола Шапаренко та Віталій Миколенко, тож ми пропонуємо відслідкувати рух авторів забитих м'ячів у списку бомбардирів «Динамо» в чемпіонатах України.

Відкривши рахунок у матчі з «Колосом» (3:0), Денис Гармаш забив свій 26-й гол у чемпіонатах України, увійшовши до топ-20 бомбардирів «Динамо» в національній першості. За кількістю забитих м'ячів Денис обійшов Дьємерсі Мбокані та Беньяміна Вербича (які мають по 25 голів), а також зрівнявся з Олександром Хацкевичем і Віталієм Буяльським.

Микола Шапаренко, забивши в Ковалівці свій 11-й гол у чемпіонатах України, обійшов цілу низку динамівців - Лукаша Теодорчика, Джермейна Ленса, Домагоя Віду, Артема Яшкіна, Сергія Федорова, Айілу Юссуфа, Дмитра Топчієва та Огнена Вукоєвича. Тепер хавбек має однакову кількість голів із Марісом Верпаковскісом, Андрієм Несмачним і Євгеном Похлєбаєвим.

5-й гол Віталія Миколенка в УПЛ також дозволив захисникові піднятися у рейтингу динамівських снайперів. Віталій залишив позаду Ніко Кранчара, Бадра Ель-Каддурі, Володимира Маковського, Томаша Кендзьору, Романа Безуса та Михаїла Джишкаріані, та наздогнав таких гравців, як Олег Венглинський, Роман Єрьоменко, Лакі Ідахор, Гільєрме, Руслан Ротань і Сергій Скаченко.

Нагадаємо, що лідером у списку динамівських голеадорів в чемпіонатах України є Сергій Ребров із поки недосяжним показником - протягом 11 сезонів нападник забив 113 голів. Серед діючих футболістів «Динамо» найкращим бомбардиром в УПЛ залишається Віктор Циганков, який має 60 забитих м'ячів у своєму активі.