Суддівський аналіз матчу «Колос» – «Динамо» від екс-арбітра УЄФА

Динамо Київ 10 Травня, 13:23 348
Суддівський аналіз матчу «Колос» – «Динамо» від екс-арбітра УЄФА Фото: Dynamo.kiev.ua
Відомий у минулому рефері Мирослав Ступар в інтерв'ю 1927.kiev.ua прокоментував суддівство в матчі 26-го туру УПЛ «Колос» - «Динамо».
— Омельченко не є в блоці арбітрів, які постійно отримували призначення на матчі УПЛ. Йому дали матч, результат якого ні на що не впливає. Я б не сказав, що Олександр не вміє судити, але йому потрібно більше жити грою. Він надто спокійний і лояльний, часом, не бачить порушення і виносить неправильні санкції. В моменті, коли Попов і Золотов зійшлися можна було застосовувати і серйозніші санкції. Не скажеш, що в цьому конфлікті винний тільки Попов, але арбітр вирішив дати лише по жовтій.

Коли арбітр помиляється, то негатив від футболістів тисне на нього ж. В епізоді із жовтою карткою Сидорчуку Омельченко пропустив очевидний фол Гавриша на Шапаренкові і після фолу Сергія показав йому попередження. Капітан «Динамо», певно, «напіхав» йому, бо якби він вчасно показав жовту Гавришу, то і порушення Сидорчука не було б. Словом, є таке поняття «чистописання». В арбітра воно, поки що, не проглядається.

Також, в обох асистентів були помилки при визначенні офсайдів. Вони молоді хлопці і отримувати за рік по матчу в УПЛ - це не серйозно з боку комітету арбітрів.