СК «Дніпро-1» готовий відпустити двох лідерів, побореться за гравців «Динамо» і «Шахтаря» і готується до втрати легіонерів

Футбол України 12 Травня, 10:14 687
СК «Дніпро-1» готовий відпустити двох лідерів, побореться за гравців «Динамо» і «Шахтаря» і готується до втрати легіонерів
У команді Ігора Йовічевіча найближчим часом можуть відбутися серйозні зміни.

СК Дніпро-1 планує у міжсезоння викупити у хорватського Динамо форварда Маріо Чуже, який провів минулий сезон в українському клубі на правах оренди, повідомляє Meta Ratings.

Якщо клуби не зійдуться в ціні, дніпряни спробують продовжити оренду хорвата. Також головний тренер команди прагне залишити в команді бразильського захисника Дугласа і раніше орендованих у київського Динамо Владислава Дубінчака і Сергія Булецу. Також на меті СК Дніпро-1 викупити у Шахтаря Олександра Піхальонка.

Щодо втрат, то, як відомо, команду вже покинув Олексій Хобленко. Окрім того, попри пропозицію залишитись, розглядає інші варіанти продовження кар'єри бразилець Тейлор. Натомість у клубі готові попрощатись з двома голкіперами – Заурі Махарадзе та Богданом Сарнавським.

До слова, вже після відходу у відпустку гравцям почали виплачувати чотиримісячну заборгованість. Повернутись до роботи команда планує 15 червня.