Владислав Кулач: навіщо він «Динамо»?

Динамо Київ 12 Травня, 16:29 1986
Владислав Кулач: навіщо він «Динамо»?
Спортивний журналіст та коментатор Ігор Бойко проаналізував потенційний перехід форварда «Ворскли» Владислава Кулача в київське «Динамо».

«Кулач, звісно, може перейти в Динамо.

У Луческу великий досвід роботи з українськими форвардами в часи Шахтаря. Проте Гладкий, Селезньов, Фомін потрібні були ще й для ліміту, а не тільки для матчів, коли потрібно було забивати аутсайдерам.

Ще більше «за» через регулярні такі підписання в Динамо останнім часом: Громов, Гладкий, Федорчук, Костевич та інші.

Вільний агент? Чому б ні. Майже (с)ґ

Проте, здається, що Луческу на цей трансфер відреагує так само, що й звичайний любитель футболу: навіщо він Динамо?

Є Бєсєдін та Супряга. Повернуться Русин та Соль. Куди ще Кулач, який хоч і вільний агент та в найкращій формі в житті, проте 28-річний. Кулач не виграє боротьбу за місце в старті та не допоможе Динамо.

Незважаючи на «все може бути», ця інформація виглядає десь на 90% агентською.

У Кулача закінчився контракт, його 15 голів дозволяють вимагати більшу зарплату як у Ворскли, так і у інших претендентів. 15 голів та інтерес з боку Динамо дозволяють вимагати зарплату, яку Ворскла не потягне.

Кулач вже невдало їздив до Європи, але тоді він не мав статусу форварда, який забиває 15 голів за сезон, а забив 15 за кар'єру. А тут ще Динамо, журналісти з вболівальниками, які хочуть його виклику в збірну.

Якщо все це об'єднати в резюме, то в Туреччині, Бельгії чи деінде знайдуться непогані клуби, які заплатять грошей самому Кулачу та щедро винагородять агента, який такого гравця безкоштовно привіз», - написав Ігор Бойко у своєму Telegram-каналі.