«Динамо» – «Зоря»: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса

Динамо Київ 12 Травня, 21:58 225
«Динамо» – «Зоря»: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса
Відомий український журналіст-інсайдер, ведучий на каналах «Футбол 1/2/3» і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Ігор Бурбас склав прогноз на фінал Кубка України «Динамо» – «Зоря».

Для обох команд фінал кубка – це престиж і трофей на поличці. Більше за даних обставин перемога у Тернополі дати не може. «Динамо» вже і так пробилося до Ліги чемпіонів. «Зоря» так само задовольнила свої єврокубкові амбіції. У Лізі Європи вона розпочне шлях з раунду плей-оф.

Хтось може говорити про дуель Луческу і Скрипника і буде правий. Дійсно, як «Динамо», так і «Зоря» – від початку і до кінця абсолютно тренерські команди. Вони двічі зустрічалися цього сезону. Після нічиєї на НСК «Олімпійський» у Запоріжжі дався взнаки рівень кваліфікації виконавців. А він явно на голову вищий у киян. Як не крути. Плюс у «Біло-синіх» вже тоді була крейсерська хода до чемпіонства, зупинити яку було майже неможливо. Так і зараз. Динамівцям не вистачає масної крапки. Точніше знаку оклику у феноменальному сезоні, в якому є нагода зібрати усі внутрішні трофеї. І я переконаний, що вони мотивовані на всі сто, адже коуч не дасть їм спуску до самого фінального свистка.

Для деяких гравців «Зорі» цей фінал – лебедина пісня. Чимало в кого завершуються контракти, які продовжені не будуть. Звісно, це не зменшує стимул повісити золоту медальку на шию, а в кишеню покласти кругленьку премію. А вона обіцяна хлопцям, знаю точно. Але вище голови у таких матчах зазвичай не вдається стрибнути. Так і зараз я реаліст. І саме приземлено розцінюю шанси на фінал, в якому переконливо бачу на троні столичну команду.