Золотогорський: «Зоря» може показати атакувальний футбол навіть проти «Динамо»

Динамо Київ 13 Травня, 13:03 99
Золотогорський: «Зоря» може показати атакувальний футбол навіть проти «Динамо» Фото: ФК Зоря
Головний редактор FootballHub та коментатор Олександр Золотогорський склав прогноз на фінал Кубка України «Динамо» – «Зоря».
«Остання крапка сезону вітчизняного футболу. «Динамо» може після цього поєдинку покласти золоті медалі в кубок, зробивши золотий дубль. Натомість «Зоря» може покласти бронзові медалі в кубок.

Має бути величезна інтрига. Не віддаю перевагу якомусь клубу, хоча «Динамо» – фаворит. Не тільки тому, що кияни – чемпіони, а тому, що команда трохи сильніша за складом, а «Зоря» мала дещо стомлений вигляд в останніх матчах.

Важкувато луганцям виступати в такому графіку і були певні психологічні моменти, пов’язані з незрозумілими рішенням арбітрів. Однак впевнений, що команда Скрипника до фіналу підійде у своїй найкращій формі.

Мій прогноз – обидві команди заб’ють. Як показали останні матчі, у протистоянні можуть відзначити обидва колективи. «Зоря» може показати достатньо атакувальний футбол навіть проти «Динамо». Луганці не забили в останній очній зустрічі в чемпіонаті (0:2), однак у першому таймі грали дійсно класно та навіть перегравали киян у певних аспектах.

Думаю, що зараз усе зміниться й «Зорі» вдасться забити. У голі «Динамо» я майже не сумніваюся. Думаю, що команда Луческу буде ближчою до перемоги», - заявив Золотогорський.