«Динамо» в Тернополі. День кубкового фіналу

Динамо Київ 13 Травня, 15:53 164
«Динамо» в Тернополі. День кубкового фіналу Фото: ФК Динамо
Сьогодні в Тернополі відбудеться фінальний поєдинок розіграшу Кубка України сезону 2020/2021, у якому київське «Динамо» зустрінеться з луганською «Зорею».

Обидві команди прибули до Тернополя ввечері напередодні гри. Динамівці добиралися до Тернополя через Львів, куди вирушили чартерним авіарейсом. З львівського аеропорту до Тернополя команда їхала на автобусі.

У файному місті «біло-сині» зупинилися в тому ж готелі, що і під час візиту на півфінал Кубка – Avalon Palace. «Зоря» ж обрала своєю резиденцією готель Gentleman.

Вранці в день гри обидві команди побували на стадіоні. «Зоря» провела легке тренування, а динамівці обмежилися прогулянкою від готелю на стадіон і оглядом газону.

VAS-7941

Перед виходом на прогулянку привітання приймав сьогоднішній іменинник – Сідклей. Разом із командою до Тернополя прибув і Беньямін Вербич, який продовжує відновлюватися після важкої травми.

VAS-7746

Біля входу в готель гравців чекали численні місцеві вболівальники, які супроводжували команду всю дорогу до стадіону.

VAS-7723

VAS-7761

VAS-7752

Динамівці оглянули газон, обговорюючи майбутній матч. Особливо сконцентрованим був Мірча Луческу. Вже о 19:00 його команда знову вийде на газон цього стадіону, щоб поборотися за третій трофей у нинішньому сезоні.