«Динамо» вшанувало пам'ять Валерія Лобановського

Динамо Київ 13 Травня, 17:25 263
«Динамо» вшанувало пам'ять Валерія Лобановського Фото: ФК Динамо
13 травня 2002 року відбулася трагедія, що сколихнула весь футбольний світ. У Запоріжжі на 64-му році життя помер Валерій Васильович Лобановський.

Але пам'ять про легендарного і геніального тренера і футболіста київського «Динамо» не помре ніколи.


Сьогодні виповнилося 19 років із дня смерті Валерія Васильовича. Щорічно кияни та гості міста згадують видатного наставника, який усього себе присвятив грі мільйонів. Як правило, у цей день біля пам'ятників Лобановському дуже людно. Уранці 13 травня на Байковому кладовищі збираються разом його родичі і друзі, футболісти «Динамо» різних поколінь, колеги та однодумці, учні, шанувальники таланту видатного Метра і прості вболівальники.

Так само збираються люди вшанувати пам'ять Лобановського і біля колонади стадіону, названого найого честь, біля знаменитого пам'ятника, встановленого у 2003-му році і перенесеного на нове місце- на площу біля колонади - у 2013-му.

Сьогодні із самого ранку біля пам'ятника як завжди багато квітів. Люди підходять до пам'ятника біля стадіону і пам'ятника на Байковому кладовищі протягом дня. Це і ті, хто знав Метра особисто, і ті, хтозахоплювався успіхами «Динамо» на трибунах стадіону або біля екранів телевізорів.


Серед тих, хто, не змінюючи традиції, завжди цього дня покладає квіти до монументу, крім рідних іблизьких - його учні, а також ті, хто працювали з ним пліч-о-пліч, бачили зсередини процес створеннякоманди, яким захоплювалася вся країна.


«Це пам'ять про Валерія Васильовича Лобановського, який, на жаль, пішов. У кожного з нас відбуваються зміни в житті. Сьогодні хто зміг вшанувати пам'ять, зокрема ветерани, прийшли на кладовище, до пам'ятників. Спадщина Валерія Лобановського залишилося в історії. «Динамо» досягло великих висот завдяки вболівальникам, але без Валерія Васильовича, звичайно, нічого не було б. Він зробив величезний внесок у розвиток клубу. Усі хлопці, які досягли успіхів у спорті, це їхня заслуга. Спасибі всім, хто пам'ятає цей день. Будьте всі здорові», - поділився легендарний півзахисник київського «Динамо» Володимир Мунтян.