Світовий футбол 13 Травня, 17:37 542
Яремчук забив і допоміг «Генту» до мінімуму скоротити відставання від лідера – українське тріо возз'єдналося | 19-27
«Гент» в рамках третього туру другого етапу чемпіонату Бельгії на власному полі обіграв «Остенде».

Бельгія. Група 2, 3 тур

Гент – Остенде – 2:1

Голи: Яремчук, 14, Годо, 59 – Хюльсагер, 62

Гент до звітного туру залишався єдиною командою плей-офф за потрапляння в Лігу конференцій, яка не знала смаку перемог після поділу на групи. Виправляти цю ситуацію господарі взялися оперативно. Вже на 14-й хвилини Роман Яремчук класно відкрився за спини захисникам та потужним пострілом прошив голкіпера.

Щось подібне трапилося і на початку другого тайму. Все та ж 14-та хвилина, і Остенде капітулює вдруге – Годо замкнув навіс з правого флангу. Щоправда, цього разу гості доволі швидко знайшли контраргумент, через три хвилини відігравши один м'яч. Голкіпер відбив м'яч перед собою, і ніхто не завадив Хюсагеру добити з лінії воротарського.

Як виявилося, той гол став останнім у цьому матчі. Дві поспіль поразки зробили лідерство Остенде не настільки переконливим. Гент здійснив стрибок з останнього місця квартету на друге, відстаючи від першого лише на один заліковий пункт.

Варто зауважити, що вперше за тривалий час на полі одночасно перебувало українське тріо. Романи Безус та Яремчук відіграли усі 90 хвилин, а Ігор Пластун вийшов на заміну наприкінці гри. Для захисника це перша поява у складі за три останні місяці. Причиною відсутності була травма.