Мірча Луческу - журналісту «Футбол 1»: «Моє майбутнє? Ми виграли Кубок, дайте нам порадіти»

Динамо Київ 13 Травня, 22:48 502
Мірча Луческу - журналісту «Футбол 1»: «Моє майбутнє? Ми виграли Кубок, дайте нам порадіти»
Наставник «Динамо» Мірча Луческу прокоментував перемогу 1:0 у фіналі Кубка України проти «Зорі».
«Це важливий матч. Була можливість показати, що гравці працювали весь рік і домоглися прогресу. Дуже прикро працювати, проходити до фіналу і програти. Хлопці дуже хотіли виграти трофей, підтвердити все те хороше, що зробили до сих пір. У першому таймі була рівна гра, але в другому таймі і в додатковий час все було під нашим контролем. Грали проти хорошого суперника, який грає в красивий і видовищний футбол. І ми показали свій клас».

«Хвилюючим був момент з Миколенком, коли він травмувався і я побоювався, що порушиться ігрова схема. На щастя, Караваєв зіграв добре в своїй зоні. Знав, що для наших футболістів не проблема провести 120 хвилин, були якісно підготовлені фізично. Гравці почали відчувати бажання вигравати трофеї».

«Миколенку наступили на кисть, він не відчував її. Будемо робити знімок, чекаємо результати».

«Реалізація? Результат не показує те, що відбувалося на полі. «Динамо» створювало моменти, але не забивало. Головне - перемога, виграли Кубок України. Це дуже важливо для нас. Моє майбутнє? Ми виграли Кубок, дайте нам порадіти. Я радію, що доклав руку до того, чого домоглася команда», - сказав Луческу.