Суддівський аналіз матчу «Динамо» – «Зоря» від екс-арбітра УЄФА

Динамо Київ 13 Травня, 23:27 3656
Суддівський аналіз матчу «Динамо» – «Зоря» від екс-арбітра УЄФА Фото: ФК Динамо Київ
Відомий у минулому рефері Мирослав Ступар в інтерв'ю 1927.kiev.ua прокоментував суддівство в матчі Кубку України «Динамо» - «Зоря».
— Це перший раз, коли про арбітра фінального матчу не повернеться язик сказати щось погане. Його стиль суддівства і поведінка на полі були на стільки непомітними, що я жодне його рішення не можу піддати сумніву. Юрій Іванов був на стільки спокійним і виваженим, що це передавалось і гравцям. Чотири чи п'ять разів він давав можливість продовжувати гру команді, проти якої порушили правила, використовуючи принцип переваги. Це - рівень. Думаю, що навряд-чи хтось із наших арбітрів міг похизуватися таким суддівством.

Радий, що не розчарувався в Іванові після матчу «Олімпік» - «Шахтар», коли він прийняв правильне рішення зарахувати гол у ворота «гірників», але на ВАР його збили з пантелику і він вирішив змінити свою думку. В кубковому ж матчі він без ВАР миттєво прийняв вірне рішення призначити пенальті у ворота «Зорі». Жуніньо вдарив по ногах Буяльського. який виявився спритнішим у їхньому протиборстві. Також, Іванов розібрався із епізодом боротьби Аллахьяра та Забарного.

Єдиний недолік за весь матч - коли м'яч відскочив від землі в руку Циганкову, і вона була в природньому положенні, це не є грою рукою.

Травма Миколенка - чиста випадковість. Це не було порушенням правил. Громов випадково наступив на руку.

В цілому, за матч було 41 порушення. 21 в «Динамо» і 20 у «Зорі». Було показано всього 9 жовтих карток. Всі попередження були справедливими.

Сутичка ультрас «Динамо» з поліцією? На яку розвідку, так би мовити, вони працюють? Якщо ви боретесь за свій клуб, то ведіть себе так само гідно, як команда на полі, а не шукаєте постійних сутичок і конфронтацій.