Динамо Київ 14 Травня, 00:45 11233
Сергій Сидорчук: «Переживав, коли не забив Бєсєдін, бо думав, що цей момент може нам вилізти боком» | 19-27 Фото: Dynamo.kiev.ua
Капітан київського «Динамо» Сергій Сидорчук поділився враженнями після здобуття Кубку України.
«Тренер наполягав на тому, що «Зорі» не можна давати простору в середині поля. Ми намагалися виконувати цю установку. У луганців хороша команда, вони знають, як грати, як втікати в контратаку, попереду у них грають швидкі футболісти. Тому завданням було не втрачати м’яч у середині поля.

Мені здалося, що «Зоря» здорово провела перший тайм, але у другому та в овертаймі їм було набагато важче, вони дуже сильно підсіли. У нас же, навпаки, наче відкрилося друге дихання. Я переживав, коли не забив Бєсєдін, бо думав, що цей момент може нам вилізти боком. Проте у «Зорі» практично не було шансів, не можу згадати, коли вони загрожували нашим воротам. Гадаю, в додатковий час важливу роль зіграла психологія. Ми здорово провели весняну частину чемпіонату України, тож почувалися впевнено.

Помірно відсвяткували в роздягальні. Звичайно, перемагати завжди приємно. Але після таких сезонів буває спустошення, тож треба добре відпочити та настроюватися на наступний. Думаю, напередодні матчів збірної України нам нададуть невелику паузу в плані тренувального процесу».