Що говорили гравці «Зорі» після кубкового програшу киянам

Динамо Київ 14 Травня, 01:23 26300
Що говорили гравці «Зорі» після кубкового програшу киянам Фото: instagram.com/zoryaluhansk
Футболісти луганської «Зорі» прокоментували результат фінального поєдинку Кубку України.

Віталій Вернидуб:

«Не вдалося виконати все, що хотіли. «Динамо» точно не було легко. План, мені здається, ми виконали, але клас і майстерність гравців «Динамо» позначився. Потрібно продовжувати працювати. Сподіваюся, в наступному сезоні зробимо ще крок вперед. Коли Васіль витягнув пенальті, то це дало заряд, але «Динамо» дуже організовано діє. Не дали нам шансів».

«В цілому, сезон хороший: 3-е місце УПЛ і фінал Кубка України. І спасибі нашим уболівальникам. Було приємно грати з такою підтримкою», - сказав Віталій Вернидуб.

Владислав Кабаєв:

«Чисто кубковий матч, фінал, у якому гра йшла до першої помилки, першого голу. У нас були свої напівмоменти, які ми не реалізували, а «Динамо» забило та заслужено перемогло».

Владлен Юрченко:

«Ми протистояли сильній команді та знали, що буде в’язкий та важкий поєдинок. У нас був один хороший момент, і якби ми забили в тій ситуації, гра могла б скластися інакше».

Дмитро Іванісеня:

«Ми провели повну гру та два овертайми, було важко, ми віддали багато сил. Хочу подякувати вболівальникам та місту Тернопіль за чудову атмосферу, було дуже приємно тут грати».