«Минай» не зникне»: Денисов розкрив долю Мілевського, Севідова та інших представників закарпатського клубу

Футбол України 15 Травня, 13:05 238
«Минай» не зникне»: Денисов розкрив долю Мілевського, Севідова та інших представників закарпатського клубу
Директор телеканалів «Футбол» Олександр Денисов розповів про подальше функціонування Миная після вильоту з УПЛ за підсумками сезону 2020/21.

«Є інформація, що Минай не зникне, залишившись у Першій лізі. З усіма гравцями Миная перепідписані контракти і в разі вильоту команди до Першої ліги, вони отримують статус вільних агентів. Фактично, сьогодні вся команда може розійтися наліво і направо.

Кожанов уже покинув Минай. Нурієв, Пиняшко і Мілевський, швидше за все, теж не залишаться. Президент Миная (Валерій Пересоляк – прим.) поки не зустрічався з командою. Він сам футболістам не сказав, чи буде існувати команда. Відомо, що Цимбал не буде виконувати обов'язки головного тренера.Також відомо, що Олександр Севідов не буде консультантом Миная в Першій лізі. Він буде директором дитячої академії. Футболісти ж отримали виплати за квітень. Фінансова ситуація досить нормальна в Минаї», – заявив Денисов в ефірі авторської Youtube-програми Денисов Time.


Раніше повідомлялось, що закарпатський колектив покинули голкіпер Антон Каніболоцький та захисник Міслав Матіч. У пресі також були чутки, що Минай у випадку вильоту з УПЛ припинить своє існування.