Світовий футбол 16 Травня, 16:54 293
Безус оформив дубль, Яремчук віддав асист в матчі з «Остенде» – бомбардирські подвиги українців у Бельгії | 19-27
«Гент» розібрався з «Остенде» в плей-офф Ліги Жупіле (0:4).

Чемпіонат Бельгії, . Плей-офф, 4 тур

Остенде – Гент – 0:4

Голи: Безус, 20, 66, Кастро-Монтес, 43, Вандердріссхе, 58 (авт)

Вилучення: Юбер, 34 (Остенде)

Остенде на момент початку гри випереджав «буйволів» у групі плей-офф за путівку в Лігу конференцій, але все пішло не за планом господарів практично з самого початку.

Вже на 20-й хвилині гри форвард збірної України Роман Яремчук класним пасом вивів Романа Безуса на побачення з воротарем. Хавбек технічно підсік м'яч у сітку воріт, забивши свій 3-й гол у чемпіонаті 2020/21.

Згодом кіпер Остенде отримав пряму червону картку, залишивши команду в меншості за фол проти того-таки Безуса. Гент скористався чисельною перевагою ще до перерви. Кастро-Монтес класним ударом у дев'ятку подвоїв перевагу «буйволів», завершивши комбінацію гостей.

По перерві Гент ще більше зміцнив свою перевагу. Спершу гравець Остенде вразив власні ворота, а за декілька хвилин Роман Безус оформив дубль – 4-й гол українця у Лізі Жупіле. Зауважимо, що Безус, на відміну від Яремчука, не отримав виклику від Андрія Шевченка на підготовчий збір національної команди перед Євро-2020.

Завдяки цій перемозі Гент обійшов Остенде і очолив групу плей-офф Ліги конференцій, набравши 32 очки. Щоправда, Мехелен зіграв на матч менше. До завершення плей-офф чемпіонату Бельгії залишилося ще 2 тури.