Шевченко назвав завдання збірної України на Євро-2020

Збірна України 16 Травня, 21:30 26548
Шевченко назвав завдання збірної України на Євро-2020
Для команди кожна гра на чемпіонаті Європи буде як фінал.

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко дав інтерв'ю журналу World Soccer про ситуацію в команді напередодні Євро-2020.

– Яку гру під вашим керівництвом ви вважаєте найкращою на даний момент?

– Отримав багато позитивних відгуків і оплесків після нашої перемоги над Португалією. Я також залишився задоволений цим матчем, тому що команда зіграла добре і досягла важливої мети, вигравши вирішальний поєдинок групи у відмінного суперника, в складі якого виступає один з найкращих гравців усіх часів – Кріштіану Роналду.

– Як ви справляєтеся з величезним тиском тренера збірної України?

– Спочатку було досить складно, але тепер придбав до цього імунітет. Я балансую власні емоції. Коли матч вже програно, завжди потрібно зрозуміти, чому це сталося. Робота над помилками – найкращі ліки від безсонних ночей.

– Який ваш головний тренерський принцип?

– Я не дивлюся на результат. Для мене найголовніше – це якість гри, її складова. Чи виконали гравці поставлені завдання чи ні? Могли вони зіграти краще? Звичайно, завжди бувають важкі моменти. Без них футболу не існує. У той же час я пишаюся тим, що мої гравці завжди борються до кінця. У нас є команда, яка прогресує. Впевнений, що ми рухаємося в правильному напрямку.

– Чого ви хочете досягти як тренер збірної України на чемпіонаті Європи цього літа?

– Чим складніше добитися успіху, тим більше це мене мотивує. Я вірив в гравців під час нашого відбіркового туру, і вони відповіли мені взаємністю. Моя команда повинна мати індивідуальність, але, перш за все, вона повинна перемагати.

– Чи є шанс на появу якихось нових осіб в складі збірної України перед стартом Євро?

– Я нікому не перегороджувати шлях до збірної. Завжди шукаю підкріплення ігрової структурі команди. При цьому кандидати повинні відповідати рівню національної збірної. На щастя, наша команда досить конкурентоспроможна. У нас достатньо гравців, які виступають на хорошому рівні в провідних клубах. В цілому, не виключаю появи нових облич, але вони повинні завоювати своє місце в остаточних списках.

– Що б ви сприйняли, як гідний результат на Євро?

– Мінімальне завдання – вийти з групи. У нас злагоджена команда. Все буде залежати від нашої готовності.

– Що, на вашу думку, є межею можливостей України на Євро-2020?

– Ми постараємося встановити дуже високу планку. Моє завдання – прибрати всі мінуси, які не дозволили б команді виграти. Але якщо матч програний через те, що суперник грав сильніше нас, то це футбол. Для мене і моєї команди кожна гра на чемпіонаті Європи буде як фінал, в якому ми повинні перемагати.