«Цікавляться і колишні команди»: Циганик оцінив шанси Сергія Реброва очолити топ-клуб АПЛ

Світовий футбол 17 Травня, 19:17 622
«Цікавляться і колишні команди»: Циганик оцінив шанси Сергія Реброва очолити топ-клуб АПЛ
Журналіст Ігор Циганик прокоментував інтерес до Сергія Реброва та оцінив перспективи українського тренера в Європі.

«Ми на тижні зідзвонилися з агентом Сергія Реброва Шандором Варгою з приводу зацікавленості з боку алматинського Кайрата. Адже вони постійно намагаються вмовити Реброва переїхати до Казахстану. У клубу є головна ідея – це Ліга чемпіонів. Я запитав у представника Реброва, наскільки серйозна ця історія. Сам Шандор Варга сказав, що на сьогоднішній момент у Реброва є контракт з Ференцварошем і він діятиме ще рік. Є певні негаразди, бо, як пояснив сам угорський агент, це стосується насамперед керівників клубу. Іноді злет важче переносити, ніж падіння, і, безперечно, у певних моментах є непорозуміння. Але їх можна вирішити.

Сергій Ребров продовжує роботу з командою. Є певні нюанси. Але якщо український тренер надумає залишитися у Ференцвароші, то все вирішиться і він продовжить свою роботу з чемпіоном Угорщини.

Є інші пропозиції. Безперечно, що багато клубів цікавляться Ребровим. Серед них і колишні команди, в яких він виступав, і не тільки в Україні. Тому процес якийсь йде. Як я розумію, в Кайрат Ребров не дуже хоче їхати, бо він розуміє, що є можливість засвітитися в Європі. Все-таки він колись грав у Тоттенгемі. А в англійському клубі зараз немає тренера після звільнення Моурінью. У Реброва залишилися гарні стосунки з президентом. Я не можу сказати про те, що Ребров може очолити Тоттенгем, але, в принципі, він себе добре проявив в Угорщині і він колишній футболіст Тоттенгема. То чому шпорам не подумати про цього тренера? Так само Фенербахче, де Ребров заробив хорошу славу. Я хочу сказати, що цілком можливо, що ситуація в кар’єрі Сергія Реброва може і так розвернутися.

На сьогоднішній момент немає ніякої офіційної інформації і якихось перемовин. Але коли є думки і шанси проявити себе там, то їхати в Кайрат – це, напевно, крок назад. Я думаю, що і інші клуби розглядають кандидатуру Реброва, - сказав Циганик в ефірі авторської програми «Циганик LIVE».