Федецький: «Зіна, Маліна і Степаненко - це хребет збірної України в центрі поля»

Збірна України 18 Травня, 19:38 299
Федецький: «Зіна, Маліна і Степаненко - це хребет збірної України в центрі поля»
Екс-захисник збірної України Артем Федецький напередодні Євро-2020 висловився про лідерів «синьо-жовтих» Руслана Маліновського і Олександра Зінченка.


«Чи буду відправляти Маліновському смску перед фіналом Кубку Італії? Ні! (Сміється) Малині зараз, напевно, стільки смсок відправляють, що він не встигає все читати. Тим більше з огляду на свіжі новини, що Русланом цікавляться гранди європейського футболу ПСЖ, «Інтер», «Челсі» ця смска може бути навіть не прочитана (сміється). Тому будемо просто дивитися футбол і вболівати за команду Маліновського.

Маліна шикарно виглядає зараз. Те, що до нього проявляють інтерес ПСЖ і «Інтер», це вже багато про що говорить. «Аталанта» в потрібний час його взяла, коли він заявив про себе в Бельгії. Але він теж багато працював, як Зіна. Спочатку Руслан і в заявку, бувало, не потрапляв, і грав, виходячи на заміну. Він забивав, робив асисти і все одно виходив тільки на заміну. У «Аталанти» був капітан команди Гомес, який перейшов в «Севілью». Гасперіні розумів, що Маліновський стукає в двері основи, але він не міг посадити на заміну такого авторитетного капітана. Але вийшов конфлікт, Гомес пішов в «Севілью», а Маліновський розправив крила на повну і став лідером команди.

Дай Бог, Руслан вдало виступить на Євро і тоді, найімовірніше, він змінить клубну прописку. Може, і не поміняє чемпіонат Італії. Хоча може бути такий варіант, що він змінить навіть країну. Подивимося. Я думаю, Руслан вже готовий до переходу в топ-клуб. Він зараз, напевно, найстабільніший гравець у збірній України. Він всі матчі провів на досить хорошому високому рівні
У Шевченка перед Євро є два хороших козиря в рукаві у вигляді Зінченко і Маліновського? Так! Як каже Володимир Єзерський, це хребет! Зіна, Маліна і Степаненко в центрі поля - це дуже добре для команди. Мінімум три футболіста такого рівня це добре. А решта хлопців в збірній України також пристойного хорошого рівня. На Євро за нашу збірну потрібно однозначно вболівати, підтримувати її. Тим більше зараз у нас збірна, яка входить в список серйозних національних команд», - сказав Федецький.