Шевченко назвав найкращий матч збірної України під своїм керівництвом

Збірна України 19 Травня, 11:06 1174
Шевченко назвав найкращий матч збірної України під своїм керівництвом
Головний тренер збірної України Андрій Шевченко розповів про специфіку своєї роботи.
«Спочатку було досить складно ладнати з величезним тиском, але тепер напрацював до цього імунітет. Я балансую власні емоції. Коли матч вже програно, завжди потрібно зрозуміти, чому це сталося. Робота над помилками – найкращі ліки від безсонних ночей.

Найкращий матч на чолі збірної? Отримав багато позитивних відгуків і оплесків після нашої перемоги над Португалією. Я також залишився задоволений цим матчем, тому що команда зіграла добре і досягла важливої мети, вигравши вирішальний поєдинок групи у хорошого суперника, у складі якого виступає один з найкращих гравців усіх часів – Кріштіану Роналду.

Я не дивлюся на результат. Для мене найголовніше – це якість гри, її складова. Виконали гравці поставлені завдання, чи ні? Чи могли вони зіграти краще? Звичайно, завжди бувають важкі моменти. Без них футболу не існує. Водночас я пишаюся тим, що мої гравці завжди борються до кінця. У нас є команда, яка прогресує. Упевнений, що ми рухаємося в правильному напрямку», – цитує Шевченка FootBoom з посиланням на World Soccer.