Новини з табору збірної України: тренажерний зал, «Сонячний» та теорія

Збірна України 19 Травня, 21:29 246
Новини з табору збірної України: тренажерний зал, «Сонячний» та теорія
П’ятий день збору національної команди був насичений роботою. Розпочавши його зі сніданку о 8.30, гравці в різних групах провели фітнес-заняття в тренажерному залі готелю, після чого виїхали на ранкове тренування, що відбулося на «Сонячному» в супроводі дощу.

Заняття в мокру погоду важко назвати приємним, однак футболісти не вибирають погодних умов, а тому виконання фізичних вправ та гра «один в один» відбулася, як і було заплановано. Дощ аж ніяк не завадив хлопцям демонструвати самовіддачу, виконуючи поставлені тренерським штабом завдання.

Перед вечірнім тренуванням, що, як і ранкове, пройшло на «Сонячному», у команди була теорія. Після обіду не дощило, а отже, погода для роботи на полі була цілком комфортною. Цього разу збірники присвятили час відпрацюванню командного контролю м’яча та, уже традиційно, виконанню тактичних завдань. Також була можливість побити по воротах та відпрацювати точність ударів.

Вечеря та відпочинок після насиченого роботою дня — чудове завершення середи. Завтра — новий день збору, що наближає до першого підготовчого спарингу — 23 травня зі збірною Бахрейну.