Артем Бондаренко: «Атмосфера у збірній дуже позитивна»

Збірна України 20 Травня, 15:57 195
Артем Бондаренко: «Атмосфера у збірній дуже позитивна» Фото: УАФ
Півзахисник збірної України Артем Бондаренко розповів про атмосферу в команді під час тренувального процесу в рамках підготовки до Євро-2020.

Учора гравці нашої збірної провели п'ятий день підготовчого збору, під час якого відпрацьовували командний контроль м'яча та мали тактичні заняття. Новачок команди, півзахисник Артем Бондаренко, поділився своїми враженнями від робочого процесу.

«Усе просто чудово. Я набуваю неймовірного досвіду й отримую велике задоволення від роботи як із тренерським штабом, так і з партнерами. Завжди, коли ти приходиш у нову команду, тренер ставить перед тобою якісь свої вимоги й хоче, щоб ти їх виконував. Тому ми слухаємо, розбираємося й намагаємося слідувати їм.

Атмосфера у збірній дуже позитивна, можна сказати — супер. Душа радіє. Друзі й партнери з «Маріуполя» часто пишуть, цікавляться, як у мене справи. Коли я від'їжджав до стану національної команди, тренери маріупольців побажали мені удачі й наголосили, що все в моїх силах, і за належної роботи все має бути добре.

Грати за країну — це велика честь. Я віддаю всі сили й роблю все, що від мене залежить, щоб залишитися у списку команди на Євро-2020. А далі вже як буде», — сказав Артем Бондаренко.