Футбольні ставки у 2021

Світовий футбол 20 Травня, 19:23 166
Футбольні ставки у 2021
В цій статті ми ознайомимо вас з найпопулярнішими ринками та спробуємо пояснити, як знайти серед них те, що підійде вам найкраще.

Футбол є найпопулярнішим видом спорту, на який роблять ставки в Європі. Так, на цю захопливу гру припадає понад 40% грошей, які гравці витрачають на ставки, тому важливо знати всі ключові особливості ринків. Величезна кількість матчів допомогли галузі розростись і дозволити гравцям робити ставки на цілий ряд подій. Чимало сайтів для ставок пропонують спеціальні пропозиції та конкурентні переваги.

structure, sport, soccer, football, player, football pitch, team, dress, sports, ball, shoot, rush, clip, duel, tackle, kicker, ball sports, soccer shoes, football player, football match, ball game, sports ground, playing field, footballs, viewers, fire doors, team sport, fielder, opponents, footballers, shin saver, football boots, sport venue, rugby football, fussball dress

Для ставок, як і для гри в покер чи шахи, також потрібне вміння абстрактно міркувати та мислити стратегічно. Щоб уникнути плутанини навколо цієї сфери, вам просто потрібно ознайомитися з основами.

Короткий вступ: як працюють ставки

Коефіцієнти встановлюються букмекером і представляють співвідношення між ставкою та виграшем на певний результат, якщо ви хочете зробити на нього ставку. Зазвичай вони відображаються у вигляді дробу (наприклад, 2/1), але іноді можуть відображатись у вигляді десяткових знаків (2.00). Ви можете обрати самі, який варіант використовувати, виходячи з того, що вам більше подобається. Наприклад, якщо результат події має коефіцієнт 2/1 (або 2,00), це означає, що ви виграєте 2 гривні за кожну 1 гривню, на яку поставили.

Як працюють футбольні ставки

Щотижня проходять тисячі футбольних матчів та існує чимало ігрових платформ, на яких можна робити ставки. Букмекери представляють вірогідність щодо результатів матчів та подій у матчі, таких як кількість забитих голів, виграні кутові, зароблені червоні та жовті картки та результати конкретних бомбардирів.

Є букмекери, які пропонують хороші умови й високий коефіцієнт ставок, у них існують спеціальні вигідні пропозиції. Як тільки результат події буде підтверджений, і ваша ставка стане переможцем, вам буде виплачено початкову ставку плюс виграш з коефіцієнтів.

Нижче ми покажемо вам найпопулярніші типи ставок на футбол.

Ставка на матч

Ставка на матч – це найпростіша форма футбольних ставок, в якій ви обираєте результат футбольного матчу. Ви можете зробити ставку на перемогу команди господарів, перемогу команди гостей чи нічию. Важливо зазначити, що ставки на матчі виплачуються на результат через 90 хвилин, тому, якщо рахунок рівний, тоді нічия є виграшною ставкою, незалежно від результату після додаткового часу або штрафних.

Конструктор ставок / мультигра

Конструктори ставок є відносно новим доповненням до футбольних ставок, але їхня популярність за останні роки стрімко зросла. Ці ставки фактично є накопичувачем результатів одного матчу, а не кількох матчів.

Очевидно, що ці ставки мають менше шансів на виграш через велику кількість результатів, які мають справдитися. Однак вони ідеально підходять, якщо ви добре знаєте обидві команди і хочете поставити невеликі суми на ставки з більшими шансами, які можна реалізувати, поєднуючи численні результати, такі як кількість жовтих карток, кутових та атак. В цьому випадку вам не доведеться робити ставки на кожен з цих результатів на окремих платформах.

Крім цього ви можете включити статистику гравців у конструктор ставок. Статистика гравців також стає популярною формою самостійних ставок.

Статистика гравця

Ставки на статистику гравців демонструють, наскільки букмекерські ринки еволюціонували від простих підрахуваннь забивання голів або отриманих карток. Тепер ви можете зробити ставку на те, що гравці матимуть певну кількість ударів, попадань, будуть першими чи останніми, хто заб’є гол, або отримають попередження чи й зовсім будуть видаленими з гри.

Пропозиції на такі ставки вельми популярні серед букмекерів. Проте, роблячи ставки на статистику гравців варто бути обережними та не ставити всі скарби світу, адже завжди потрібно пам’ятати, що футбол – це гра часто непередбачувана.

Як заробити, роблячи ставки на футбол

Перше, що слід пам’ятати, це те, що у футболі немає надійних ставок. Можна провести глибокі дослідження і знати про гру здавалося б усе, а результат все одно може буде шокуючим.

Саме тому до ставок треба підходити тверезо оцінюючи свої шанси та вміти використовувати ті знання, які ви вже маєте про футбол та гравців.


Робіть ставки лише на відомих вам платформах та ставте на знайомі вам ліги та команди, інакше ви ризикуєте попрощатися з грошима назавжди, оскільки не до кінця розумітимете, чи має та чи інша ставка взагалі якесь значення. Наприклад, футбольному вболівальнику, який щотижня дивиться Прем'єр Лігу, варто робити ставки на знайому йому лігу, а не наосліп ставити гроші на якусь випадкову лігу хтозна де, про яку вони нічогісінько не знають.

Підсумок

Футбольні ставки сьогодні у вільному доступі та спробувати себе в цій справі досить легко. Спочатку ця сфера може здатися лякаючою, але зазвичай все швидко стає зрозумілим. Робити ставки на тисячі футбольних ігор, що проводяться по всьому світу – справа цікава і часто виграшна, якщо ви знаєте, на що ставите.

Вибір вигідних ставок – найкращий спосіб виграти гроші та уникнути розчарування. Проте, ніколи не втрачайте голову і грайте відповідально.