Євро-2020. Найкращий бомбардир України: прогноз і ставка Роберто Моралеса

Збірна України 20 Травня, 20:35 769
Євро-2020. Найкращий бомбардир України: прогноз і ставка Роберто Моралеса
Відомий український журналіст, коментатор відеосервісу MEGOGO Роберто Моралес підготував прогноз щодо найкращого голеадора збірної України на Євро 2021 (2020).

«Найвірогідніше, найкращий бомбардир збірної України на чемпіонаті Європи не буде одноосібним. Наша команда не заб’є 10+ м’ячів. Можливо, кілька футболістів відзначаться по одному голу. Можливо, приміром, двоє заб’ють по два м’ячі. Швидше за все, трапиться саме так.

Хто може бути лідером серед голеадорів? Насамперед спадає на думку Руслан Малиновський. По-перше, це штрафні та дальні удари. Цілком ймовірно, що футболісту «Аталанти», який перебуває в чудовій формі, можуть доручити й пенальті.Однак насторожує те, що Малиновський ще з минулого сезону грає з грижею. Вона заважає. Зараз знайшли не лише медичні препарати, але й комплекс дій для того, щоб полегшити гравцям тренування та матчі в такому стані.Операція обов’язково буде, але вже після Євро-2020. Такі речі можуть вистрелити в найбільш не підходящі моменти. Не лише у вигляді серйозної травми, а й у вигляді сильного дискомфорту.Отож я оберу не Руслана Малиновського як свою кандидатуру, а Андрія Ярмоленка. У нього великий досвід. Фізична сила – не остання річ, повірте. Негаразди українця у «Вест Хемі» – це і низка травм (з цим нічого не вдієш) і специфіка тренерського бачення. Ніхто не казав, що Ярмоленко не старається і до нього є певні претензії у роботі.Згадайте, що дуже часто на великих турнірах (Євро та чемпіонатах світу) вистрілюють ті, хто в сезоні мало грав, більше лікувався і страждав, а потім зголоднілий і спраглий підійшов до змагань.До прикладу, 2002 рік, Роналдо (той, що «Феномен»). До цього він стільки мучився й лікувався. Вийшов, розірвав усіх і привів збірну до перемогу на мундіалі.Перемогти на Євро-2020 для збірної України – це занадто, а те, що Ярмоленко може забити найбільше серед підопічних Шевченка – у це якраз я вірю».