Підготовка до Бахрейну. Команда Шевченка провела тренування в Харкові

Збірна України 20 Травня, 23:25 159
Підготовка до Бахрейну. Команда Шевченка провела тренування в Харкові Фото: Павло Кубанов, УАФ
Розташування збірної в зв'язку з пошкодженням ступні залишив Віталій Буяльський.

Сьогоднішній день збірники розпочали в піднесеному настрої. Всесвітній День вишиванки — гарна нагода вдягти національний український стрій для того, щоб підкреслити наші культурні цінності.

Звісно, і форма національної команди України сама по собі підкреслює гордість за свою країну кожного з гравців, однак вишиванка — це більше ніж одяг, адже її недарма називають другою шкірою, душею та серцем українців.

Андрій Пятов, Сергій Сидорчук і Тарас Степаненко з трепетом і любов’ю вдягли вишиванки, виготовлені на замовлення УАФ, щоб привітати всіх українців зі святом, а заразом і запросити вболівальників на перший контрольний матч синьо-жовтих, який відбудеться 23 травня в Харкові.

Квитки на Бахрейн поки що продаються мляво, але у збірній усе ж сподіваються, що фани з таким самим піднесенням, як і самі збірники, чекають на зустріч після тривалої розлуки, зумовленої карантином. На поєдинку дозволена присутність мало не половини арени, а отже, це унікальна нагода дати синьо-жовтим такий важливий емоційний заряд під час підготовки до Євро. Саме цього й чекають тренери й футболісти від українських уболівальників, у тому числі — під час найближчого матчу.

Робота синьо-жовтих сьогодні проходила у двох локаціях: уранці — у тренажерному залі готелю Superior, увечері — на стадіоні «Металіст».

Фітнес-заняття традиційно провів тренер із фізпідготовки Іван Баштовий, який запропонував гравцям набір вправ для відновлення м’язів після навантажень, що мали місце впродовж попередніх тренувальних днів.

Перед обідом були теоретичні заняття: команда поступово підходить до ознайомлення зі своїм найближчим опонентом у контрольних матчах.

Після того як розташування збірної у зв’язку з ушкодженням ступні залишив Віталій Буяльський, у таборі залишилося 24 виконавці, які близько 17.30 прибули на «Металіст». Після традиційної розминки тренерський штаб запропонував футболістам ігрові серії. Про визначення стартової одинадцятки на товариську гру говорити поки що зарано, але певні прикидки по позиціях та ротація ігрових поєднань уже в процесі.

Приємно, що сьогодні в Харкові немає дощу, а небо над стадіоном чисте. Заняття в чудових футбольних умовах відбулося з гарним настроєм та максимальною мотивацією. Помітно, що бажання вийти в найближчому контрольному поєдинку однаково сильне й у дебютантів, й у досвідчених збірників.

Олександр Гливинський