Нова схема нарахування бонусних очок: Ліга Європи стає ціннішою, у Лізі конференцій також будуть бонусні бали

Світовий футбол 21 Травня, 19:13 592
Нова схема нарахування бонусних очок: Ліга Європи стає ціннішою, у Лізі конференцій також будуть бонусні бали
З сезону 2021/22 у єврокубках працюватиме нова схема нарахування бонусних очок. Пов'язані нововведення з запуском нового турніру – Ліги конференцій.

Переможці груп Ліги конференцій отримуватимуть до клубного рейтингу та Таблиці коефіцієнтів два бонусних очки. Друге місце групи Ліги конференцій – одне бонусне очко. Також по одному бонусному очку даватимуть за вихід до півфіналу та фіналу Ліги конференцій. Максимально у новоствореному турнірі за сезон можна набрати 26 ігрових очок (по два за перемогу в кожному матчі) і чотири бонусних. Загалом – тридцять очок.

Зростає вага результатів матчів Ліги Європи. Якщо раніше у цьому турнірі бонуси присуджували лише за вихід у чвертьфінал, півфінал та фінал (по одному очку), то з нового сезону бонусів буде суттєво більше. Чотири бонусних очки отримає кожен переможець групи Ліги Європи. Друге місце групи Ліги Європи – два бонусних бали. Вихід до 1/8-ї фіналу буде нагороджуватися одним бонусним очком. Також по одному балу команда отримуватиме за вихід у кожну наступну стадію (чвертьфінал, півфінал, фінал). Загалом у Лізі Європи тепер можна буде здобути вісім бонусних очок. Раніше максимальний сумарний бонус Ліги Європи становив три бали.

У Лізі чемпіонів схема нарахування бонусних очок не зазнала змін.

ЛЄ-бонуси: 4 (перше місце групи) або 2 (друге місце групи) + 1 (1/8 фіналу) +1 (1/4 фіналу) + 1 (1/2 фіналу) + 1 (фінал).

ЛК-бонуси: 2 (перше місце групи) або 1 (друге місце групи) + 1 (1/2 фіналу) + 1 (фінал).